Suzuki GSX 600 F (1998)

Vlastník TTomVFR
Vloženo 4.12.2002
Aktualizováno 16.2.2008

Seriova,spolehliva,vyborna na cestovani,pohodlna. Jak uz to tak chodi, tak casem zjistite, ze kdyz chcete jezdit ve dvou, tak by to chtelo neco s lepsim kroutakem a s trochou vice koni, takze i kdyz jsem byl spokojen, tak byla vymenena za VFR800.

Cesty: Srazy moc ne,jinak jsem letos cestoval po Cechach.

napsal 19.03.04 v 03:59

Zdravim . Ctu tady ze se chystas do statu? Odkud presne jsi ? ja jsem z Predmosti momentalne ziju 9 let Chicago USA. pekna masina. Patrik ZZR-1100.

napsal 10.04.03 v 14:18

Ahoj, jestli ta nabídka ještě platí tak mi dej prosím vědět. Zajímaj mně podrobnosti, stav, cena... Mailem nebo 603 283534

napsal 02.03.03 v 21:48

Zdravím, no k tomu výkonu u Fka... Je to fakt nic moc, ale tím tuhle mašinu nechci nijak odsuzovat. Jde o to, že člověk kterej zkusil něco lepšího těžko na slabší přesedlává. Neměl jsem možnost sedlat 600F ale zato šestkovýho SRADa a to je sakra rozdíl. Teď nemyslím ani tak ve výkkonu, ale ve váze Fka a ta se promítne na výkonu. Prostě tahle motorka je na svůj výkon příliš těžká. Vzhled je bezkonkurenční, to je pravda, těžko by se hledal tak povedenej stroj.
Ale i přesto tenhle stroj přenechám někomu jinému a jdu do Blackbirda :o)

napsal 05.02.03 v 10:47

Ahoj Janco,treba to jeste vyjde a potkame se na stejnych strojich,ale kdyby nahodou ne,tak se potkame i tak az budu mit dalsi.Taky doufam ze vyberu stastneMej se a stastne km.

napsal 26.01.03 v 21:11

Ahoj Tome, skoda, ze ji prodavas,ale urcite si koupis lepsi:o) Takhle te na ni uz mozna na silnici nepotkam. Ale preji ti stastnou volbu a at ti to vyjde. Hodne stastnych km na dvou kolech.