Honda XR 125 (2004)

Vlastník Kana
Vloženo 2.10.2008
Aktualizováno 28.9.2009

04" ročník, při koupi najeto cca 12 tkm po necelém roce 25tkm a bez jediného problému. Oproti sérii má spoustu doplňků - řidítka, zrcátka, polepy, kryty páček, gelový gripy, laďák:), klín pod motorem, prachovky a širší gumy

Brutální výkon motoru trhající asfalt - 11 koňských sil:D, puvodně jsem už chtěl něco většího, ale do RS jsem nasypal všechno co jsem měl i to co jsem neměl takže mi nezbývalo než vybrat něco za rozumnou cenu a co bude jezdit za levno, tak sem si koupil tohle popostrkovadlo, je to lehoučká svižná(vzhledem k výkonu) motorka, má vynikající ovladatelnost jak v terénu tak na silnici, bezva podvozek dovoluje sklápět motorku až na stupačky, na silnici je doopravdy jako v sedmém nebi. Zní to směšně ale když je někde hezky klikatá silnice tak mi nestačili ani nekteří silničáři. Jen nevím proč ji nedělali i na motardech. Oproti 2T je to příjemná změna zejména z hlediska spotřeby(pohybuje se cca 2,5-3,5l/100km), a díky laďáku nenechá jent tak nějakýho důchodce v klidu, je to příjemná motorka na každodenní ježdění ale ne na delší vzdálenosti, maximálka se totiž pohybuje mezi 100-110 km/h takže cestovní rychlost je asi 90, výkonu je sice sakra málo ale když se trochu rozdejchá tak i to stačí, popravdě sem nečekal že bude tak živá, přecejenom je to 4T dvacka. Ve dvou se dá jezdit jenom v nejnutnějších případech. Ale musim přiznat, že je to asi první motorka se kterou jsem spokojenej.

Tak už vozí novýho majitele, jsem si jistej že bude spokojenej, přinejmenším tak jako já..tak ať slóóóží;)

pavel.zamy
pavel.zamy napsal 11.06.10 v 19:53

moc hezká, jen bych jí dal spíš drapáky 10 b.

roberto.cz
roberto.cz napsal 20.06.09 v 11:25

Moc pkena masinka!

Vadži
Vadži napsal 20.03.09 v 10:55

tema nalepkama si to sprasil ale dobry

Thomas-urbo
Thomas-urbo napsal 15.11.08 v 13:07

*ještě že teď dělám noty...

Thomas-urbo
Thomas-urbo napsal 15.11.08 v 13:06

Čus,jasný no...to joo to máš taky pravdu,že když zatneš zuby tak v poho,kór když ještě občas vysvitne slunko tak je to balada...Jinak jasnačka,to jaro už to chce ještě že teď noty na plechovku a budu si vozit zadek v teple přes zimu