Yuki SM 250 (2008)

Aktualizováno 31.1.2010

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

mr.vap napsal 20.09.10 v 11:11

Ahoj, prosim tě nesháněl si už náhodou řetězový kolečko (rozetku)? Yuki jí v náhradních dílech nemá a když sem psal do Průhonic, tak mi odepsali že jí dodavatel nedodává. Jediný řešení je prej si ho změřit a pokusit se sehnat nějakou náhradu. Neřešil si to už? Mam najeto cca 10000 km a musim dát celou novou řetězovou sadu. Dík Vojta

kokonhead
kokonhead napsal 14.01.10 v 08:06

slušný..

mr.vap napsal 20.05.09 v 21:50

Ahoj, chtěl bych se tě zeptat kolik jsi už najel Km. Já 600 a mam první problém. V servisní knížce jsem se dočetl, že po ujetí každých 500 km musim nechat zkontrolovat dráty kol. Jinak mi padne záruka na kola a všechno co k nim patří.
Jak tenhle problém řešíš? Já 500 km najedu cca každejch 14 dní. Dík

mr.vap napsal 21.04.09 v 21:11

Taky uvažuju že si 250 SM koupim. Mám doma GY2 a sem s ní celkem spokojený. Mohl bys mi dát tvoje postřehy? funkčnost a td. dík

Pheta
Pheta napsal 17.04.09 v 08:17

zdarec, tak co? už lítáš venku? nedáme někde scuka?

elChe
elChe napsal 25.10.08 v 13:02

vypadá hezky jak se sní jezdí ?

Tagy
Tagy napsal 22.10.08 v 20:59

a nemel bys jeste vic fotek? ruzny detaily svaru, kotoucu jak to vypada pod sedlem - vzduchac a tak. mam cinskou ctyrkolku a tam kdyz sem sundal sedlo tak to bylo husty jak se s tim nesrali a vsechno tam jen tak nahazeli...

Tagy
Tagy napsal 22.10.08 v 20:53

ahoj, koukal jsem na tvou motku - kde jsi ji kupoval v praze??? ja ji taky viděl. šel jsem do pruhonic a svezl se - fakt krasa - sere me jak to vsichni pomlouvaj! taky do ni asi pujdu. ta tva ma nejak hezky svary na ramu a tak vubec. to co sem videl ja tak to bylo horsi. a co jsi myslel tim ze clovek co to sestavoval osidil co mohl? bud prosim konkretnejsi... fakt by me to zajimalo ale pujdu do ni. kdyz ji zase vidim na fotkach - proste nadhernej stroj za dobry peniz se zarukou. napis prosim - diky

trifonov
trifonov napsal 04.10.08 v 19:33

vypadá dobře

Pheta
Pheta napsal 03.10.08 v 11:13

Tak na tvé zkušenosti jsem osobně zvědavý. Tu 250 sm jsme viděli na vlastní oči a moc nás to nepřesvědčilo. Můžeš naám prosím napsat výrobce, který je uveden v techničáku? (jako myslím fabriku)
Jak vidím, ji z Brna, mohl bych se přijít na tu motku podívat a svézt se kousek na ní? když tak SZ.