Yuki SM 250 (2010)

Vlastník Phobos5
Vloženo 2.6.2016
Aktualizováno 27.2.2019

Za ty prachy velice hezký motard, který má však spoustu much, jež je nutno vychytat

Motorka koupena od Kyvka (Slavkov u Brna) - Seriózní jednání s prodejcem. I po delší době mi poskytl aktivní podporu a pomoc při závadě na elektroinstalaci

Yamaha XT 125X: důvod neuveden
Yuki SM 200: důvod neuveden

První dojmy - Mé první dojmy z tohoto stroje jsou poměrně kladné, pravděpodobně je to způsobené tím, že je to má první motorka. Jasně, o pohodlí během jízdy se až tak mluvit nedá. Posezení a tlumiče jsou pro otrlé chlapy s plechovou zadnicí, ve zpětných zrcátkách jsou vidět tak akorát mé ramena (a to nejsem žádný Schwarzbagr). O zpracování některých dílů bych též raději pomlčel... ale jinak mi prozatím postačí a doufám, že i poslouží bez nějakých vážnějších problémů.

Motorku bych doporučil pro - Zejména pro začínající motorkáře a pro lidi, kteří rádi drží v ruce šroubovák

Doplňky na motorce - - Termoizolační omotávky výfukového potrubí
- Komplet překopaná řidítka, zrcátka, přepínače a gripy
- Spojka TRW
- Nový černý nástřik rámu
- Nosiče na brašny (jezdit s batohem je opruz)

Původní vzhled:

Nový kabát:

Průměrná spotřeba - 4.046 l/100km

Dlouho jsem zvažoval, jaký motocykl do začátku vybrat. Líbí se mi stroje z kategorie enduro a supermoto a tak jsem hledal hlavně mezi nimi. Zároveň jsem se chtěl nejprve naučit jezdit s rozvahou a dělat si na motorce všechno sám, proto tento moto-trpaslík.

Na motorce je momentálně několik drobných vad, které mi znepříjemňují jízdu a trochu kazí náladu, ale věřím, že se vše podaří brzy vychytat a budu moci jezdit s rohlíkem pod nosem :) Přece jen s tím mám ještě velké plány.

Tento stroj je jako žena. Vždy vás něčím překvapí, ať už pozitivně či bohužel negativně. Když očekávám, že se něco stane, tak jede naprosto bez problémů a když se přesvědčím, že je vše OK, něco se po... Díky bohu většina věcí se dá s trochou zručnosti opravit doma na koleni, jako expediční motocykl bych však raději volil něco jiného.

Velikou nevýhodou je, že nemá žádný úložný prostor a rozhodně se nehodí na dlouhé vzdálenosti. Na zablbnutí na těch krátkých je ale fajn.

Targus
Targus napsal 27.02.19 v 13:23 10b.

Za práci a fandovství deset.

Motka je jen stroj a vše, co do ní vložíš, ti vrátí.
Ať ve zlém, či v dobrém.

MacaER5
MacaER5 napsal 07.06.16 v 15:53 10b.