Suzuki GSX 600 F (1998)

Vlastník Reski
Vloženo 23.9.2008
Aktualizováno 16.1.2010

Moje první pořádná mašina po MZ takže asi každý pochopí, že jsem z ní total odvařenej ;)
edit: opojení vyprchalo, ale jenom v tom smyslu, že už nejsem tak strašně odvařenej, že mám mašinu. Jinak pohodovej stroj co nezradí.

Na podobným stroji jsem dělal motoškolu. Byla to teda 750-ka ale myslím, že i šestikule mi nějaký pátek vydrží než začnu postrádat koníky navíc. Foto mám zatím to z bazaru, ale pokusím se co nejdřív přidat vlastní :)

edit: Už máme za sebou pár společných tisíc kilometrů, cest do školy, práce, romantikou nebo čištění hlavy (zatím jenom mé). GSX-F je prostě cestovní stroj na normální ježdění. Prostě okapotovaná bandaska. Nejsem žádný sportovec ani kaskadér a jim podobný. Beru to hlavně jako stroj pro ježdění a dopravu. Samozřejmě dá se podržet ve vyšších otáčkách a zajezdit si. Gumy jsou dostatečně široké na nějaké ty zátačkové orgie, ale jinak to beru jako stroj na pohodu. Spotřeba se dá při normálním ježdění držet na 5 litrech.

Absolvovali jsme taky několikadenní dovolenou cestou po republice a naprostá pohoda (nebýt těch silnic a cedulí se sluníčkem "sorry musíme to opravit" na které jsem byl už pak hooodně alergickej)

Závady zatím žádné, jedeme dál...

istonbike
istonbike napsal 18.01.10 v 17:54

Moc pěkný stroječek s rozumným jezdcem za hefty...ty léta bych mu nehádal za 10 krátkou zimu a jen pohodu a relax v sedle

Makysek
Makysek napsal 17.10.08 v 14:51

Ahoj, taky to máš moooc pěkný, Jiřík ti jí chválí. Tak se těším až to na jaře pujdem projet.

Reski
Reski napsal 01.10.08 v 23:28

2Jawasaki: silence, ja jsem povercivej!!! rozjel se mi zip na bunde a to je znameni!!! neeee ja jsem povercivej, mi jednou vestila kartarka a pak na me rvala "neeee aby te pes jebal do nohy" no a jeste ten den se to splnilo, neee ja jsem povercivej

Jawasaki
Jawasaki napsal 01.10.08 v 19:38

Nutelo ty dobytku, máš to moc pěkný. DOufám že letos ještě stihnem prohnat gumy po asfaltu. Sharkas cosi řikala že tě mám vytáhnout. At ti to jezdí a opatrně ! čus bus motobus

Reski
Reski napsal 29.09.08 v 17:31

Děkuji za chválu je to fakt mazel ale asi je nejvyšší čas s přípravou k zimnímu spánku - rozjel se mi zip na bundě a to je znamení