Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Sharis
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 23.5.2011

Vloženo: 12.09.2009, Uskutečněno: 11.09.2009, Zhlédnuto: 10x

Pro tuhle vyjížku jsme nebyli jen dva jak je obvyklé,ale vyrazili jsme ve čtyřech.Čtyři motorky a stějně tak majitelů.Ikdyž jsme se téměř neznali myslím,že se to povedlo a nikdo z nás s tím neměl problém.Z téhle vyjížďky můžu trochu zhodnotit motorky,měla jsem možnost všechny je dostat pod ruku a zkusit co umí.K jedné,ale boužel nemůžu napsat témeř nic - CBR1000RR - dostala se mi pod ruku opravdu jen na chviličku.Při návratu domů zastavení na krajnici a výměna,moje Lexi za Hondičku.Na mých 157cm,vysoká,mohutná nádrž,ale posaz příjemný.Zaklapnu stojánek,zařadím za 1 a vyjíždíme,pohodička,hrozně hodná jen ta rychlost stroupala neskutečně rychle,ještě aby ne je to litr :O) zpátky do sedla Lexinky a domů.
Měli by jsme se,ale ještě vrátit na Železnák.Z půjčení R6 jsem měla docela strach a respekt,boužel jak zmiňuji svoji výšku i R6 je hodně vysoká moje nožičky viseli pěkně ve vzduchu :o) a tak se mi do toho moc nechtělo.Nakonec to člověku,ale nedá a střídáme motorky.Když se kouknu na fotky vykouzlí to fakt usměv - já zelená kombi a červená R6 a Mirek červená kombi a zelená ZX6R :o).Můžeme jet.
Moje poznatky R6 - dost vysoká,ale jinak celkem malá,řidítka schoulená těsně k nádrži motorku trochu zkrátí,ale taky je vetší váha na ty ruce.Spojka zabírá až hodně na konci,ale to je o zvyk.Na rozjezd dobrý,motor se chová dost agresivně,ale v nízkých otáčkách moc muziky nepředvede,takže točit.Ono se není čemu divit když červené začínají téměř až v 18-ti tis.Po tom co se s ní člověk trochu zžije a ukáže jí,že pánem je on a ne ona tak začíná být milá.Brzdy se na první smáčknutí jeví jako perfektní,ale dohra je horší k tomu podřazení o stupeň a motorka fakt ukazuje svoji agresvitu.Do zataček jde sama,i přesto že je vysoká má težiště dobře posazený takže žádné praní s ní,žádné přemlouvání.
A jako třešnička na dortu SV1000S - oproti všem ostatním dvouvál.Výhodou je,že je nízká však když do ní člověk zapluje je to jak usazení do křesla které se zdá být obrovské.Takže už po několikáté,zařadit za 1 a jde se na to.Celkem pohoda,od spoda zabírá luxusně a dá se krásně vytočit až na 10tis.:o) horší začíná být až manipulace s ní,širší řidítka mi dělají problém.Na brzdy je fajn,zabírají už při lehkém smáčknutí a dohra taky perfektní.Jen se tomuhle zvířeti moc nelíbí pomalá rychlost :o)
A závěrem ? : Kdybych se měla rozhodovat co si koupím za jinou moto bude to jednoznačně pořád to co nám,Kawička.Teď po tom co mi pan Halbich moto nastavil,jsem maximálně spokojená,motorka je stabilnější,žádné přepadávání,žádné zavírání řidítek a hlavné žádně přemlouvání do zataček - jde to samo :o)
Jinak děkuji klukům za důvěru a půjčení motorek a doufám,že to třeba někdy zopakjujeme :O)

Máťa-CBR1000RR (0) napsal 12.12.2012 v 14:56

vidíš to a já jezdil na vyjíždky vždy minimálně ve třech, průser však že jsem se vrátil několikrát třeba sám a potom zase sháněl někoho na jízdu škoda že sis neměla možnost "fároška" vyzkoušet víc

• Okruhy Slovakiaring a Brno s Aprilii RSV4

Zabaleno, naloženo a můžeme vyrazit. Takhle nějak to bylo v pondělí 25.7. kdy se Zdendou vyrážíme trochu okruhařit :o) pro tentokrát, ale zůstává moje zelená Kawinka doma a střídá jí krásná, nová a velmi temperamentní it

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.08.2011
    Uskutečněno: 25.07.2011
  • Okruh Brno 2.6.2011

Před dovolenou prostě NE. Tak tohle jsem si říkala, když jsem dovču naplánovala a zároveň začala koukat po tom kam si pojedu zakroužit na okruh. Tím nejhlavnějším důvodem bylo abych si motorku nerozbila a měla na čem sjí

Vloženo: 05.06.2011
    Uskutečněno: 02.06.2011
  • Větrný mlýn Vrátno

Vymyslet cíl trasy je celkem jednoduché, horší je, ale najít tu cestu, kterou chceme jet a hlavně najít cíl. Větrný mlýn Vrátno je tím důkazem. Motáme se kolem, stále ho v dálce vidíme, ale cesta k němu žádná. Po dlouhém

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011