Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Sharis
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 23.5.2011

Vloženo: 08.09.2009, Uskutečněno: 08.09.2009, Zhlédnuto: 4x

Sezona pomalu končí a tak využívám ježdění na maximum a s tím je spojené i moje další vyjetí na okruh.
Zadní guma ready přední špatná,ale to snad nějak půjde :o)
2. září po práci vyrážíme z Prahy směr teplická dálnice a sjíždíme na sjedu MOST.Ještě chvíli a jsme tam,zaregistrovat se,vzít si čísla a spát aby jsme druhý den mohli jen jezdit.
Před vypuštěním na trať nás Inkviz opět trochu proškolí jak jezdit na okruhu,co znamenaj vlajky atd ... prostě jen podstatné věci,zapínám kombi,nasazuju helmu a v 9:20 už začínám kroužit.Počasí se povedlo,lidi kolem byli super a celý den u mě má zase 1* :o) Pan Halbich od Kawasaki se nám postaral o suprové nastavení motorek aby se nám dobře jezdilo a domů jsem tradičně odjížděla s usměvem jak sluničko a kdybych nemusela tak bych tam nejradši zůstala.No všechno co jednou začíná musí taky končit a někdy míň znamená víc takže zpátky domů a za rok se tu zase sejdeme :o)

• Okruhy Slovakiaring a Brno s Aprilii RSV4

Zabaleno, naloženo a můžeme vyrazit. Takhle nějak to bylo v pondělí 25.7. kdy se Zdendou vyrážíme trochu okruhařit :o) pro tentokrát, ale zůstává moje zelená Kawinka doma a střídá jí krásná, nová a velmi temperamentní it

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.08.2011
    Uskutečněno: 25.07.2011
  • Okruh Brno 2.6.2011

Před dovolenou prostě NE. Tak tohle jsem si říkala, když jsem dovču naplánovala a zároveň začala koukat po tom kam si pojedu zakroužit na okruh. Tím nejhlavnějším důvodem bylo abych si motorku nerozbila a měla na čem sjí

Vloženo: 05.06.2011
    Uskutečněno: 02.06.2011
  • Větrný mlýn Vrátno

Vymyslet cíl trasy je celkem jednoduché, horší je, ale najít tu cestu, kterou chceme jet a hlavně najít cíl. Větrný mlýn Vrátno je tím důkazem. Motáme se kolem, stále ho v dálce vidíme, ale cesta k němu žádná. Po dlouhém

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011