Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Sharis
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 23.5.2011

Deník motorky
Nalezeno 16 záznamů

• Okruhy Slovakiaring a Brno s Aprilii RSV4

Zabaleno, naloženo a můžeme vyrazit. Takhle nějak to bylo v pondělí 25.7. kdy se Zdendou vyrážíme trochu okruhařit :o) pro tentokrát, ale zůstává moje zelená Kawinka doma a střídá jí krásná, nová a velmi temperamentní it

Vloženo: 05.08.2011
    Uskutečněno: 25.07.2011
  • Okruh Brno 2.6.2011

Před dovolenou prostě NE. Tak tohle jsem si říkala, když jsem dovču naplánovala a zároveň začala koukat po tom kam si pojedu zakroužit na okruh. Tím nejhlavnějším důvodem bylo abych si motorku nerozbila a měla na čem sjí

Vloženo: 05.06.2011
    Uskutečněno: 02.06.2011
  • Větrný mlýn Vrátno

Vymyslet cíl trasy je celkem jednoduché, horší je, ale najít tu cestu, kterou chceme jet a hlavně najít cíl. Větrný mlýn Vrátno je tím důkazem. Motáme se kolem, stále ho v dálce vidíme, ale cesta k němu žádná. Po dlouhém

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011
  • Rozhledna Rašovka

Dubnová neděle plná slunička mě opět vytáhla do sedla zeleného stoje a tak vyrážíme na Liberecko na rozhlednu s názvem Rašovka. Najít ji není žádný problém a cesty kolem jsou take velmi kvalitvní.

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011
  • Zámek Žleby

Neděle je den přímo stvořený pro výlety a tak ani teď tomu není jinak. Oblékám kombinézu a vyrážíme ven. Cíl dnešní cesty je zámek Žleby. Velkou výhodou je, že je duben a lidi ještě moc nevyrazili po poznávání českých hr

Vloženo: 10.05.2011
    Uskutečněno: 17.04.2011
  • Jiráskova Chata

Další slunečné odpoledne láká vytáhnou motorku a udělat si výlet. Tentokrát jsme směřovali na Orlické hory do Dobrošova na rozhlednu Jiráskova chata. Zajímavé to stavení a krásný rozhled na okolí. Když je dobrá viditelno

Vloženo: 10.05.2011
    Uskutečněno: 10.04.2011
  • Rozhledna U Borovice

Nedělní odpoledne plné sluníčka nás opět vytáhlo ven. Cíl cesty byl jasný a tak nezbývalo nic jiného než vyrazit. Trasu jsme zvolili klasickou, ale naši velmi oblíbenou z Hořic na Navou Paku, Jilemnici, Vysoké nad Jizero

Vloženo: 11.04.2011
    Uskutečněno: 03.04.2011
  • Pannonia ring 14. - 16.7.2010

PZe Slovakia hurá do Maďarska na Pannonii :o) Akce naplánovaná už dlouhou dobu dopředu a čím víc s to blížilo tím víc jsem měla tušení, že to nevyjde. Nakonce mi bylo ještě oznámeno, že když v pondělí jedeme na Slova

Vloženo: 25.07.2010
    Uskutečněno: 14.07.2010
  • Slovakia ring 12 - 13.7. 2010

S kamarádem nakládáme i mojí motorku do dodávky a vyrážíme směr Slovakia. Ano, konečně jedeme kroužit i mimo ČR. Natěšená jsem už celkem dlouhou dobu, ale pořád mi padala otázka jestli tohle všechno vyjde přesně tak,

Vloženo: 19.07.2010
    Uskutečněno: 12.07.2010
  • Okruh Most

Další ježdění je hned měsíc po Brně a to na Mosteckém okruhu. Ikdyž v plánu jsem to původně měla musela jsem to přehodnotit a řekla jsem, že nepojedu, nějak mi to nevycházelo. Den před jsem se vracela z dovolené z Itálie

Vloženo: 28.09.2010
    Uskutečněno: 07.06.2010
  • Okruh Brno

Rok s rokem se sešel, my jsme se se dali s Lexi po nehodě dohromady a tak už vymyšlím jaké okruhové ježdění letos absolvujeme. Jako první padlo na řadu Brno a tak rezervuju místa, platím a doufám, že ježdění bude za slun

Vloženo: 28.09.2010
    Uskutečněno: 06.05.2010
  • Železný Brod

Pro tuhle vyjížku jsme nebyli jen dva jak je obvyklé,ale vyrazili jsme ve čtyřech.Čtyři motorky a stějně tak majitelů.Ikdyž jsme se téměř neznali myslím,že se to povedlo a nikdo z nás s tím neměl problém.Z téhle vyjížďky

Vloženo: 12.09.2009
    Uskutečněno: 11.09.2009
  • S Lexi opět v Mostě

Sezona pomalu končí a tak využívám ježdění na maximum a s tím je spojené i moje další vyjetí na okruh. Zadní guma ready přední špatná,ale to snad nějak půjde :o) 2. září po práci vyrážíme z Prahy směr teplická dálnic

Vloženo: 08.09.2009
    Uskutečněno: 08.09.2009
  • Slovensko

Vytoužený den nastal 23.7.2009. Po celkem dlouhém přemýšlení a vymýšlení kam na letošní dovolenou s motorkou jsem udělala rozhodnutí. Původně jsem chtěla jet do Rakouska, ale vyhrálo Slovensko. Na tuhle cestu jsem se těš

Vloženo: 29.12.2009
    Uskutečněno: 23.07.2009
  • Přesto,že mi počasí v poslední době moc nepřeje a vždy když mám něco naplánovaného tak prší,řekla jsem si dost a teď pojedu ať se děje co děje a tak 12.5.2009 brzo ráno vyrážím na cestu do Mostu,nikoliv do města na výlet

Vloženo: 28.05.2009
    Uskutečněno: 12.05.2009
  • Tak konečně je to tady - naše první společné vyjetí v téhle sezoně. Lex měla vyndanou baterku takže jsem se s nadšením vrhla do práce a po chvíli bylo hotovo.Teď už jen nastartovat a vyjet.Vše proběhlo bez jediného pro

Vloženo: 23.03.2009
    Uskutečněno: 21.03.2009