Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Sharis
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 23.5.2011

Okruhy Slovakiaring a Brno s Aprilii RSV4

Vloženo: 05.08.2011, Uskutečněno: 25.07.2011, Zhlédnuto: 9x

Zabaleno, naloženo a můžeme vyrazit. Takhle nějak to bylo v pondělí 25.7. kdy se Zdendou vyrážíme trochu okruhařit :o) pro tentokrát, ale zůstává moje zelená Kawinka doma a střídá jí krásná, nová a velmi temperamentní italka - Aprilia RSV4. Pravdou je, že oba jsme na ní zvědaví a natěšený. Moje očekávání je opravdu veliké a doufám, že mě nezklame. Určitě hodně čekám od brzd a podvozku a zbytek se nechám překvapit.
První den z týdenní dovolené začíná na okruhu Slovakiring. Můj nejoblíbenější okruh kam se hrozně ráda vracím, asi i proto jsem tu letos byla už 3x :o) Široká trať, parádní zatáčka a ještě lepší horizonty, prostě jsem si ho zamilovala stejně jako Aprilku :o)
Počasí nám, ale moc nepřeje, probouzíme se do zimy bez sluníčka a spíš to vypadá, že bude každou chvíli pršet a tak pro zatím zůstavají motorky v autě a my vyčkáváme. Kolem poledne si, ale počasí řeklo, že už by bylo na čase se trochu změnit a z mraku najednou vykouklo sluničko a teplota vyskočila o nějaký ten stupínek výš. Takže hurá na dráhu.
Po první 20-ti minutovce si připadám jak kdybych na motorce seděla poprvé v životě. Trocha strachu, hodně respektu a šílená nervozita, ale už po první jízdě hodnotím, že motorka je stabilní, drží jak přilepená a jede prostě úžasně. Další jízda už je lepší a konečně si začínám užívat, tak jak jsem si představovala. Asi nejvíc nadšená jsem když škrtám kolenem, stále se usmívám a teď už vím, že není italka jako italka. Normálně jsem se do ní zamilovala.
Dny pokračují a my odjíždíme pro změnu kroužit do Brna. Motorku už trochu znám a tak už to bude v Brně zase o kousíček lepší. No nejen o kousiček, ale i pěknej kus. To, co mi s Kawou přijde nemožné je teď úplně napohodu. Koleno mám na zemi už v každé zatáčce, časy jsou dolů a já můžu říct, že jsem maximálně spokojená. Že mi RSV4 tak sedne s tím jsem moc nepočítala, ale veliké překvapení. Krásně zničená a unavená si nechávám zdát něco hezkého. Nějaký ten den máme ještě před sebou.
Po užívání si v Brně se na moje přání opět vracíme na Slovakiaring. Tentokrát už i Zdenda usedne za řidítka RSV4 - přeci jen je to jeho motorka a aspoň zhodnotí i on jestli je lepší RSV nebo RSV4. Na motorce pro mě nastává jedna velká změna - otáčí se řazení :o( ale jo přispůspbím se a určitě si zvyknu. První jízdu měl jet Zdenda, ale k jeho nadšení mě přihlásil do odpoledního závodu a tak mi první jízdu přenechává. Ta je, ale osudná jak pro mě tak i pro Aprilku. Všechno šlo v pohodě do doby než můj mozek začal přemýšlet. Končím 25 min. ježdění. Šachovnicová vlajka značí, že jedeme poslední kolo a zajíždíme a tak trochu zpomalím a prohližím zatáčky a myslím na to opačné řazení. V domění, že řadím dvojku tak, ale dám čtyřku a už letím přes řidítka a obě se kutálíme do kačírku a sbíráme kamínky. Tohle už se jí nelíbílo a tak mě prostě vyhodila :o( Vzhledem k tomu, že mi celkem nic není, jsou slzy nikoliv z bolesti, ale z pohledu na rozbitou motorku. Je mi jí hrozně líto, stvě mě to a mrzí. v tomhle všem trochu zapomínám na bolest levé ruky a jen doufam, že to není zlomené. Je mi líto i Zdendy, kterej čeká až mě přivezou a vzhledem k tomu, že jim to dost trvalo, tak to pro něj není asi zrovna moc příjemné. Musím uznat, že byl na mě hodnej a všechno včetně mě zvladnul s naprostým klidem a s trochou úsměvu. Den, ale nekončí. ruku si stáhnu obvazem, pokouším se jí rozhýbat a kluci Aprilku dávají dohromady. V 16:00 už stojím na startu a červený prapor zahajuje závod. I po pádu jsem si závod celkem užila, ikdyž strach byl a tak můj čas byl o něco horší než když jsem jezdila ráno a zvykala si na otočené řazení.
Večerní jízdy už si užil Zdenda a konečně si otestoval RSV4 :o)
Po týndu na okruhu se vracím zpátky do reality a je nejvyšší čas jít zase do práce.
BRNO - čas 2:33
Slovakiaring - 5.místo v závodě ( po pádu), čas 2:40 (s otočeným řazením)

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 22:55

to je dobre, ze tvoje

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 22:47

Jseš moje zlato.

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 21:49

ne fakt F5 nepouzivam, jsem ani nevedela co znamena, az kdyz jsem na to koukla

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 21:47

Já vidím. Já vidím. Já vidím. Já vidím.

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 19:46

joooo, ja ji nepouzivam

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 19:45

joooo, ja ji nepouzivam

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 19:41

Koukám F5 je mocná klávesa na motorkářích.

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 19:39

jak neodecitaji ??? to prece neni jeji vina

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 19:38

Závazek je závazek. Ten lze vyplnit jen když je otrokyně s pánem.

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 19:37

A to si představ, že momentálně se jí dny z toho otroctví neodečítají.

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 19:32

jak neodecitaji ??? to prece neni jeji vina

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 19:30

A to si představ, že momentálně se jí dny z toho otroctví neodečítají.

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 19:27

No i otrokyne muze byt spokojena

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 19:14

No když si otrokyně ve svém otroctví libuje.

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 17:25

Tak tuhle radu si me mel dat driv, ale celkem chapu proc si mi ji nedal. Ono mit sveho otroka neni nekdy na skodu

odstrelovac (0) napsal 06.08.2011 v 17:20

Víš, to bude tím, že já svoje holky líbu vždycky před i po a taky je vždycky hladím po prdelkách a po bříšku. Oni sice čas od času učůrnou radostí, ale málokdy mě schazují. Většinou mají naopak radost a jsou vděčný, že se věnuju zrovna té které.

Sharis (0) napsal 06.08.2011 v 11:59

Musim se s ni jeste vic skamaradit

odstrelovac (0) napsal 05.08.2011 v 23:40

Jasně že to první.
Akorát moje milenka trošku žárlila, tak tě shodila.

Jedi.... (169) napsal 05.08.2011 v 22:11

Máš krásnou "blbenku" na to obrácený řazení

Sharis (0) napsal 05.08.2011 v 22:10

myslis jako sladenost me a tebe nebo me na RSV4 ???

odstrelovac (0) napsal 05.08.2011 v 21:14

Nene. To je sladěnost.

Sharis (0) napsal 05.08.2011 v 21:06

to vsechno, ale jen diky tobe

odstrelovac (0) napsal 05.08.2011 v 21:03

Prostě jseš dokonalá prdelko. Potrénujem styl a budeš vyhrávat!

smartin1 (55) napsal 05.08.2011 v 21:02

Slušná práce Klobouk dolu

odstrelovac (0) napsal 05.08.2011 v 21:02

Krásnej článek zlato.

odstrelovac (0) napsal 05.08.2011 v 20:59

Krásnej článek zlato.

• Okruh Brno 2.6.2011

Před dovolenou prostě NE. Tak tohle jsem si říkala, když jsem dovču naplánovala a zároveň začala koukat po tom kam si pojedu zakroužit na okruh. Tím nejhlavnějším důvodem bylo abych si motorku nerozbila a měla na čem sjí

Vloženo: 05.06.2011
    Uskutečněno: 02.06.2011
  • Větrný mlýn Vrátno

Vymyslet cíl trasy je celkem jednoduché, horší je, ale najít tu cestu, kterou chceme jet a hlavně najít cíl. Větrný mlýn Vrátno je tím důkazem. Motáme se kolem, stále ho v dálce vidíme, ale cesta k němu žádná. Po dlouhém

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011
  • Rozhledna Rašovka

Dubnová neděle plná slunička mě opět vytáhla do sedla zeleného stoje a tak vyrážíme na Liberecko na rozhlednu s názvem Rašovka. Najít ji není žádný problém a cesty kolem jsou take velmi kvalitvní.

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 24.04.2011