Kawasaki ZX-6R Ninja (2006)

Vlastník Sharis
Vloženo 16.9.2008
Aktualizováno 23.5.2011

Vloženo: 29.12.2009, Uskutečněno: 23.07.2009, Zhlédnuto: 3x

Vytoužený den nastal 23.7.2009. Po celkem dlouhém přemýšlení a vymýšlení kam na letošní dovolenou s motorkou jsem udělala rozhodnutí. Původně jsem chtěla jet do Rakouska, ale vyhrálo Slovensko. Na tuhle cestu jsem se těšila jako malé dítě bo jsem zatím jezdila jen po CŘ a i tak byl člověk spokojenej.
Pár věcí do tankvaku, šup s ním na zadní sedlo a dovolená začíná. Vyrážíme ráno a náš plán je dojet do cíle což pro nás byly Nízké Tatry, ubytovat se a vyrazit do termálů si pěkně odpočinout. Plán dne byl splněn :o) Na další dny bylo opět plánů celkem dost a tak je čas vstávat a vyrazit. Udělali jsme si výšpal na Chopok, navštívili ledovou jeskyny, projeli kole přehrady a asi nejdelší výlet, který byl doprovázen i deštěm byl na zámek Bojnice.
Jak Vysoké tak Nízké Tatry opravdu stojí za to. Výborný odpočinek, parádní dovolená.
Necelých 500km úplně bez problémů, na kawině se mi výborně cestuje.
Spotřeba 5,3l/100km sama jsem tomu nevěřila.
Problém - žádný.
Hodnocení 1* :o))

Máťa-CBR1000RR (0) napsal 12.12.2012 v 14:41

Problém - žádný hlavně že se líbilo

• Okruhy Slovakiaring a Brno s Aprilii RSV4

Zabaleno, naloženo a můžeme vyrazit. Takhle nějak to bylo v pondělí 25.7. kdy se Zdendou vyrážíme trochu okruhařit :o) pro tentokrát, ale zůstává moje zelená Kawinka doma a střídá jí krásná, nová a velmi temperamentní it

Typ: Dovolená
    Vloženo: 05.08.2011
    Uskutečněno: 25.07.2011
  • Okruh Brno 2.6.2011

Před dovolenou prostě NE. Tak tohle jsem si říkala, když jsem dovču naplánovala a zároveň začala koukat po tom kam si pojedu zakroužit na okruh. Tím nejhlavnějším důvodem bylo abych si motorku nerozbila a měla na čem sjí

Vloženo: 05.06.2011
    Uskutečněno: 02.06.2011
  • Větrný mlýn Vrátno

Vymyslet cíl trasy je celkem jednoduché, horší je, ale najít tu cestu, kterou chceme jet a hlavně najít cíl. Větrný mlýn Vrátno je tím důkazem. Motáme se kolem, stále ho v dálce vidíme, ale cesta k němu žádná. Po dlouhém

Vloženo: 10.07.2011
    Uskutečněno: 25.04.2011