Suzuki DR-Z400 SM (2005)

Aktualizováno 22.2.2012

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 17 záznamů

MrMith
MrMith napsal 30.05.17 v 21:10 10b.

parádní výfuk!, stejný jsem měl na své 640 a měl výbornej zvuk

Richi.fren
Richi.fren napsal 18.12.12 v 11:49

Taky zachovaly stroj...

Richi.fren
Richi.fren napsal 18.12.12 v 11:49 10b.

Taky zachovaly stroj...

Mann
Mann napsal 03.10.10 v 14:34

Do prkýnek - motardy mám rád a Suzuki taky a tady je to
sloučené dohromady Fakt pěkný bike. Kdybych s tím uměl pořádně lítat asi bych taky neodolal. A protože si ji
neprodal, máš za 10 b

Sefi21 napsal 16.12.09 v 20:07

Dík za ohlas a chválu S úpravou motoru jsem zůstal jen u laďáku,nic dalšího zatím neplánuji.Podařilo se mě odstranit občasné zakuckání u studeného motoru,stačilo jen hnout s bohatostí směsi : U zbytku motorky jsem se zaměřil pouze na řidítka,která jsem vyměnil za duralová a přidal blástry (to mě připomělo,že bych mohl přidat aktuální fotky).Pořád je mě však líto ji rasovat,když je to taková voňavka a tak blbnu jen opatrně,s kravinkama které již dobře zvládám z krosky.Brzo mě však již čeká výměna zadní gumy.

istonbike
istonbike napsal 10.12.09 v 21:26

Nádherný motárdek...teď s laďákem to bude mít i super zvouček a pokud jsi dal propustnější filtr, Dynojet a poladil tak ten průběh výkonu se taky určitě zlepšil Na těhle motárdech mě fakt fascinujou kola a gumy kdo to s tím umí musí to být paráda...hluboko smekám Samozřejmě 10 bodíků a hodně parádních kilometrů

jakufon
jakufon napsal 10.12.09 v 18:24

Krásné DR dávám 10

ile-n
ile-n napsal 13.10.09 v 21:07

Krásná,v 18 bych to chtěl s 25 kw :)

Jarky
Jarky napsal 27.05.09 v 22:03

super moc pěkny DR-Z 10b

xnokiax
xnokiax napsal 18.02.09 v 15:29

ak chces vecsi vykon tak hladaj tu:
k tomu druhy karborator a filter a musi to ist. na forach som cital ze z toho dostanu cez 60PS

Sefi21 napsal 14.11.08 v 20:06

Je tam a je znát .Zvuk je špica ,přesně tak jsem si ho představoval,ale od výkonu jsem možná čekal ještě o něco vic ,ale to asi nemůžu srovnávat s ostrou YZF 426kou.Nárůst výkonu je znát v celé výkonové křivce,nejvíc pak ve špičce.Motorka se nechá daleko víc točit a člověku ani nepřijde že by jí při 130 km/h přetáčel.Při stejné rychlosti na původní vejfuk mě to už bylo proti srsti.Akorád snad po nastartováni při studeném motoru má snahu troch kuckat,to mě na origo vejfuk nedělala.Ještě zkouším laborovat s řetězovkou,na případné cestování ji chci trochu zrychlit a tak jsem si nechal udělat rozetu 39 zubů místo původních 41 zubů.Přední kolečko je 15 zubů (je to to největší které tam jde)a rozetu už tam bohužel také menší než 39 zubů nedám .

Martyp napsal 12.11.08 v 17:29

Tak jak,uz jsi tam ten lauf nahoil?A jak se Ti to zda?Co zvuk a vykon?Spokojenost?

Martyp napsal 31.08.08 v 20:50

Ja mam s Leo Vince jen super zkusenosti na svym biku..Vyndavaci decibel killery,jsou paradni vec..Kdyz chces "bordel" vsechno vyndas..Kdyz ne,das to tam a i tak je zvuk paradni.. ;)
Jinak co jsem poptaval Raase kamosovi na DR tak komplet system i s kolenem stoji 11-12tis.. ;) Samotna koncovka tusim kolem 8mi litru...

Sefi21 napsal 31.08.08 v 19:51

Tak jsem juknul na stránky www.creptus.cz a požádal je o cenovou nabídku .Ten Karbon vypadá dobře .Nechám se překvapit.Jinak na Ebay je Leo Vence za 250,-euro plus pošta.Taky mě hodně láká

MJ
MJ napsal 29.08.08 v 16:39

Pekna vsestranna motorka Zkus najet na stranky www.creptus.cz Mel jsem ho na ktm a ted na Kawe Super zvuk dobrej kroutak a prijatelna cena.

Sefi21 napsal 29.08.08 v 11:49

Máš představu kolik asi ten RAAS stojí : ?Docela by mě to zajímalo.Přemýšlel jsem o Leo Vence.Z venka vychází asi nejlevněji a dost často ho na tuhle motorku osazujou.Ještě uvidím.Tak dík.

Martyp napsal 29.08.08 v 09:29

Hoj hoj,je moc pekna, vypada vonave.. ;) Pokud ladak,dal bych komplet i s kolenem,treba RAASe,tam to vychazi i na zajimavy penize a hlavne myslim to bude fungovat. Dalsi,co muzes pro vykon udelat,je dat bud DynoJet,coz pry hodne pomuze,a nebo udelat vetsi trysku..