Honda NSR 125R (2003)

Vlastník Stanlyvrahoun
Vloženo 3.8.2008
Aktualizováno 3.8.2008

Moje první legalní motorka Jsem sni zatim maximalně spokojenej ale musím se nechat otevrit výkon ten mě občas štve:(
Je zavřená na 10kw(je z německa omezená na 80km/h)

Mám ji z Německa,ten němec sní spadnul min.2x ,protože je odřená na obouch stranách:(

Nádrž taky odřel asi zipem.:(

Úprav a vylepšení moc nemá zatím.Vybroušený odřený místa aby se tam nědˇály tzv.chlupy,

Nový gripy a zavažíčka(jedno tam vůbec germánec neměl),novej tankpad ten starej sem dal pryč (nebyl celej chyběla poslední čast),samolepku na víčko nádrže.

Zatím jsem na ní nejezdil necelej 300km,protže brigáda je žrout času :)

No občas mi chybí ten výkon třeba pod kopcem když nemám dost otaček tak se ji moc nechce,ale zase když ji pořadně tavím v otačka pač je to vysokootačkovej motor že tak je to bomba.Nechápu jak může nějaká zavřená Nsrkajezdit max.130km/h jak píšou v inzerátech,třeba maj něco spešl.Já mám max.115km/h vic to nedá by ji asi utavil:(

Na fotkách zatím není ten novej tankpad,ten je tam teprve dva dny.(ale foto určitě přidám)

Ale zdálky není ani poznat,že by byla někde škráblá.:)

Fujitsu
Fujitsu napsal 02.09.08 v 20:54

Čusek jestli je tak odřená a pobouchaná a ty máš prachy nech to vykytovat vybrpousit a nalakovat novym krasnym lakem! Jinak A´t ti jedí jak máá!

Othello686
Othello686 napsal 10.08.08 v 14:21

libice! libi se mi ten lak s polepama fakt pekna at jezdi !