Yamaha WR 400F (2001)

Vlastník TesiLokateli
Vloženo 28.7.2008
Aktualizováno 22.10.2012

už je pryč sloužila dobře a doufám že tak slouží i novému majiteli,

řidítka PRO Taper

První dojmy - dobrá na začátek problémy se svíčkama příjemná na ježdění

Mám ji chvilku, jezdím pole, louky, les a celkem sranda jen mi vadí, že řere svíčky. Před tím Suzuki DR 600,

Na motorce jsem absolvoval Rumunsko v roce 2009 a bylo to bez jediného problému.
Jel sem na ni v původním stavu v jakém sem koupil. Olej měním po 10mth a každou druhou výměnu oleje i filtr a pohoda.
[stream]http://www.stream.cz/video/11/351793-enduro-rumunsko-2009-enduro-sumava[/stream]

1.12.2009 první velký servis (preventivní): rozvoďák,
píst,
ventily,
lazení karbarátoru,
repase centrálu, vydlic, přepákování,
nové polepy FX, plasty, maska
v druhém týdnu v prosinci přijdou polepy z Motopolepy.com , přes zimu bych chtěl ještě rapasovat ložiska na kyvce

polepy už jsou doma (lepení až na jaře), vyměněná vata ve výfuku, už jen ty ložiska kyvky a jsem spokojen.

Bohužel od té doby jsem na ní už moc nenajezdil, výborná motorka, vřele doporučuji (jen s sebou vozit rezevní svíčku)
Musím říct jak se nastartovala, tak už po tom jsem se o svíčku nebál, za jízdy už se to nestalo, vždy jen po delší odstávce a v chladnějším počasí.

TesiLokateli
TesiLokateli napsal 16.02.11 v 08:08

jo je to tam super

Mexican
Mexican napsal 24.02.10 v 22:30

Jak jste v tom videu projížděli tou rumunskou vesnicí a plácali si s těma děckama,to bylo super a koukam,že jste je i povozili,zkrátka místo zdejší zášti,za srdce beroucí pohoda A pak ještě jak vám tam někdo dával benál z nádrže vlastního auta

Jindrs
Jindrs napsal 02.01.10 v 20:49

peknej kousek

tomasWR
tomasWR napsal 27.12.09 v 14:25

Ať slouží.! Přepákování a i ložiska v kyvce chcou promazat 2x za sezonu. Zkus si tam koupit svíčky SplitFire SF430C ty ti vydrží. Měl jsem ji tam 2 sezóny a pak jsem dal NGK a dvě vyjížďky tak jsem koupil zase SplitFire a pohoda dvě sezóny.

TesiLokateli
TesiLokateli napsal 12.09.08 v 11:50

hej díky ani sem si nevšiml, že ste mi sem psali