Yamaha WR 400F (2001)

Vlastník Deny88
Vloženo 1.3.2016
Aktualizováno 30.1.2021

Za ty peníze je to super svezení. Musím řict že je to opravdu legenda mezi Endurama :D

První dojmy - První jízdu sem dal hned výjezd v lese a rozšvihal jsem se o kořen stromu ale zvedl jsem se a dal jsem to znovu :D A tak jezdím furt s kamarádem po okolí a každou jízdou dáváme čím dál těší terény,výjezdy a teď už zkoušíme i skoky.

Doplňky na motorce - Komplet elektrika a homlogace, zrcátka, blinkry, větší nádrž Acebis, el.tacho. s ukazatelem neutrálu, nová přední maska,benzínový filtr.Led Acebis zadní světlo

Motorka je skvělá do terénu je to ostré enduro.Snadno ovladatelná,lehká, v terénu pro ní není problém něco projet . Dá se na ní naučit velice lehce. Má docela slušný výkon a je super že má SpZ , tak že se s ní dá kamkoliv přejet i když jí silnice moc nesvědčí. Startuje teplá i za studena chytá dobře. v zimě se musí docela dlouho nechat zahřát, ale když chytne tak pak drží. Jediný co mi na ní chybí je to kouzelný tlačítko, aspoň ze začátku by se hodilo!!! Teď už po pár jízdách ho zas tolik nepotřebuji :) Motorku bych vřele doporučil, za ty peníze si užijete spoustu legrace a úsměv vám jen těžko zmizí z tváře :D U téhle motorky platí že čím je novější tím je lepší. Doporučují se Wr 450f od roku 2005. Časem taky pořídím :)

Seznam
Seznam napsal 02.03.16 v 15:13 10b.

Tiber88
Tiber88 napsal 01.03.16 v 18:52 10b.

Parádka, není na WR