Yamaha XJ 650 (1983)

Vlastník Jindra650
Vloženo 19.7.2008
Aktualizováno 22.1.2013

Expedice Nordkapp 2010

Vloženo: 01.09.2010, Uskutečněno: 30.08.2010, Stav tachometru: 192095 km, Zhlédnuto: 11x

Tak a je to doma, po třech týdnech velká cesta po severu Evropy končí, počítadlo se zastavilo na cca 8500km, zážitků mnoho, jen nevlídný počasí přivodilo trochu brzký příjezd ...takže bude potřeba někdy plán téhle cesty dokončit Motorka jela bez jakýchkoli problémů, i když už je to babča, nestávkovala, nežrala olej(ani ne litr na celou cestu), no paráda...dost lidí nevěřilo, že to zvládne...

Suma sumárum cestovní výlohy cca 25tis CZK, do kterých nebudu počítat obutí filtry, oleje a destičky, který bych měnil tak jako tak, ani nákup nějakýho toho vybavení jako tankvak a loďáky, opět bych je stejnak časem kupoval. Takže se splnily moje předpoklady, průměr spotřeby se měnil podle počasí a státu kde se jelo mezi 5-6L. Spaní 19x kdesi v divočině. Počet dní jízdy v nemoku cca 13-14 ...jediná vada na kráse celý cesty.

mirekm (0) napsal 02.09.2010 v 17:55

Ahoj JIndro, blahopřeji ke šťastnému návratu. 8500 km jedním vrzem je teda obdivuhodný výkon (o nemoku ani nemluvím). Ať ti to pěkně jezdí a očekávám nějakej pěknej cestopic. S pozdravem Mirek.

• Dovolená

Další rok, další dovolená. Letos všechny motorky v mé garáži obecně toho moc nenajely. Zrovna XJ stálo vlastně rok, takže jsem chvíli resuscitoval až nakonec oživlo, doplnil kapaliny, odvzdušnil brzdy a hurá na cestu. Te

Typ: Dovolená
    Vloženo: 31.08.2014
    Uskutečněno: 15.08.2014
    Tachometr: 209347km
  • Dovolená

Tak jsem opět vytáhnul babku na nějakou tu dovolenou. Letos mne zlákaly jižní kraje a protože jsem se nechtěl upéct, tak jsem zvolil lehounce podzimní termín, který se sice vyplatil v Itálii okolo Neapole, ovšem Alpy zač

Typ: Dovolená
    Vloženo: 28.09.2013
    Uskutečněno: 18.09.2013
    Tachometr: 207098km
  • Dovolená

Po pár menších vyjížďkách se mé XJčko zodpovědně zhostilo dovolené. Tentokráte okruh po Evropě DE-F-CH-I-A hlavně po alpských zemích. Nezklamalo jak pohodlím, tak obratností ...jen řídký vzduch mu moc nesvědčil a bylo dr

Vloženo: 26.06.2012
    Uskutečněno: 23.06.2012