Yamaha FZ6 Fazer (2008)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 13 záznamů

Pájinka
Pájinka napsal 23.02.11 v 20:17

Děkuju za krásný kompliment, takhle hezkýma slůvkama už to dlouho nikdo neocenil a jak to zahřeje u srdíčka Ať Vám dělá Váš Fazeřík jen a jen radost a přeji oběma mnoho pěkných zážitků na cestách a hlavně bezpečné návraty domů!! Jaro už se blíží

pastor319
pastor319 napsal 21.11.10 v 22:48

Díky za napsání, a ten tvůj je taky krasavec! a já ji měl v obýváku asi tak měsíc..možná víc, a taky jsem byl s taťkou jediný, kdo z toho měl radost, že je doma...i když asi trošku záviděl, když jeho dakar stál venku :D ale tak mělo to i nevýhodu, kdykoliv jsem kolem něho šel, všiml jsem si nějaké skvrny a hned jsem to umyl...takže tak ještě pár měsíců a vydřel bych si lak :D a teda ať ta zima rychle uteče a na další sezonu přeju mnoho skvělých km ;)

dužda
dužda napsal 12.01.10 v 14:02

motorka máš opravdu moc pěknou paráda a fazer je jedna velká radost

Robi-Kentoya
Robi-Kentoya napsal 24.12.09 v 10:45

Tak ta je fakt pekna,na tu jsem vzdy koukal jen v casopisechtak at ti slave a taky stastny a vesely mas 10 b

AdamVS
AdamVS napsal 19.12.09 v 19:38

super mašina kde se dá zjistit info o yamaha dni? Kdy, podmínky atd.? Díky a po zimě přeji spoustu spokojených km a návratů z cest

Suzu_Sv
Suzu_Sv napsal 13.11.09 v 09:32

Nj, Fazeřík, parádička...tož jak tam na moravě..tam se musí jezdit jedna radost ne?

BESIP_FZ1
BESIP_FZ1 napsal 21.10.09 v 21:35

Díky za komentář a přání. Zakoupil jsem jako předváděčku v YAMAZE ( naj. 6t km ) Teď má 14,5 t km a je to 72Kw. Je prostě báječná. Dík a měj se

Rabb
Rabb napsal 25.05.09 v 14:56

jjj díky, taky pěkný a silný žihadlo hlavně spousty km bez nehod...

Susak
Susak napsal 29.01.09 v 18:17

Jo nová motka,není nad to když na tacháči vidíš samý nuly
Barva je taky supr,ale jak si mi psal,černá je prostě černá.
Ve zdraví si ji užij.

rafek.
rafek. napsal 27.01.09 v 13:12

přeji super sezonu. Nová motka - nádhera

...Mates...
...Mates... napsal 26.01.09 v 16:23

Taky tě zdravím a užívej jsi Fazera naplno je to dobrá volba.

PatriotWR
PatriotWR napsal 08.07.08 v 08:54

Přeju hodně šťastných km bez nehody a doufám, že mě svezeš nebo mi tu krasavici třeba i půjčíš Jinak pokud budeš i nadále drtit podobným způsobem, za pár let bude motor zralý na GO

boban27
boban27 napsal 07.07.08 v 23:14

Doufam ze jsi ji koupil stejně jako já za 139 tis. Podle první fotky to vypadá ze asi jooo, protoze je to před autobazarem v Lipníku, že? Určo budeš spokojeny, je to bezva motorka, tak opatrně. čus