Yamaha FZ6 Fazer (2008)

Vlastník alpin
Vloženo 3.7.2008
Aktualizováno 27.2.2011

Yamaha FZ6 Fazer. Verze 57kW. Stříbrná. Koupena jako nová.

Letos po čerstvém absolvování autoškoly jsem po dlouhém výběru šel do nového stroje. Za ty peníze to nešlo nekoupit Jelikož jsem dosud sedlal jen tříkoňový skutr Yamaha Neo's, tak je to pro mě pěkná šupa. Ale po záběhu už si na sebe zvykáme a už máme najeto 2 300 km. Zatím dokoupeny jen padáky - pro jistotu a časem asi kufr. Naprostá spokojenost a radost na stará kolena...

Po prvním roce najeto 8.000 km, výborné dojmy, nejdelší jednodenní výlet na Slovensko 460 km - v pohodě a takřka bez únavy. Opravdu na cestování mohu jen doporučit !

Tak a máme za sebou druhou sezónu. Na jaře jsme si zajeli s Mirdou do Brna na Yamaha den na okruh. První krůčky nebo spíš kolečka byly dost rozpačité, ale po pár kolech už to bylo lepší. Na kolénko to ještě nešlo, hlavní je že jsme to nepoložili jako někteří kolegové - hrozná představa. Jinak letos trošku slabší sezona, "jen" 6.000 km, ale díky i za to. Po 12.000 jsme měnili nové pneu (přední i zadní), po originálních Bridgestonech jsme šli ovlivněni cenou do Michelin Pilot Road - zatím dobré, uvidíme ja jaře na okruhu a zda vydrží jako ty Bridgestony Už aby bylo jaro...

Bezpečně a ve zdraví jsme zvládli i rok 2010. Konečně jsem si užil i to moje vytoužené Rakousko. Doufám že se dostanu k tomu abych to zpracoval jako cestopis. Sice jich velmi podobných už je tady spousta, ale pár postřehů pro ostatní bych snad měl. Zima je sice tuhá, ale o to hezčí snad bude jaro a to bývá na motorce nejhezčí.

Pájinka
Pájinka napsal 23.02.11 v 20:17

Děkuju za krásný kompliment, takhle hezkýma slůvkama už to dlouho nikdo neocenil a jak to zahřeje u srdíčka Ať Vám dělá Váš Fazeřík jen a jen radost a přeji oběma mnoho pěkných zážitků na cestách a hlavně bezpečné návraty domů!! Jaro už se blíží

pastor319
pastor319 napsal 21.11.10 v 22:48

Díky za napsání, a ten tvůj je taky krasavec! a já ji měl v obýváku asi tak měsíc..možná víc, a taky jsem byl s taťkou jediný, kdo z toho měl radost, že je doma...i když asi trošku záviděl, když jeho dakar stál venku :D ale tak mělo to i nevýhodu, kdykoliv jsem kolem něho šel, všiml jsem si nějaké skvrny a hned jsem to umyl...takže tak ještě pár měsíců a vydřel bych si lak :D a teda ať ta zima rychle uteče a na další sezonu přeju mnoho skvělých km ;)

dužda
dužda napsal 12.01.10 v 14:02

motorka máš opravdu moc pěknou paráda a fazer je jedna velká radost

Robi-Kentoya
Robi-Kentoya napsal 24.12.09 v 10:45

Tak ta je fakt pekna,na tu jsem vzdy koukal jen v casopisechtak at ti slave a taky stastny a vesely mas 10 b

AdamVS
AdamVS napsal 19.12.09 v 19:38

super mašina kde se dá zjistit info o yamaha dni? Kdy, podmínky atd.? Díky a po zimě přeji spoustu spokojených km a návratů z cest