Honda CB 600F Hornet (2000)

Vlastník Pocárek
Vloženo 27.6.2008
Aktualizováno 20.2.2009

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 2 záznamů

..Roko..
..Roko.. napsal 23.07.08 v 19:10

Čao, jo křivej kotouč jsem taky zažil, jednak na mé bejvalce ER500 a jednak ho měl kamoš na 954RR, je to slušná nepříjemnost a jednou mi kvůli němu šlo i o kejhák (to když jsem na Er5ce kdysy dávno přepíst točku a tím jak jsem hrábl po brzdě mě ten zk*rvenej kotouč ještě víc rozhodil, svodidla jsem lízl tak tak) Jinak stěma deskama jsem se ptal, ták naopak žádný Racing, kvalitní ale normálně určený pro provoz (Racing musí bejt furt zahřátý jinak téměř nebrzdí) Takže se omlouvám za chybnou radu :o Na Hornetu mám najeto 30tis km ale nevím jestli je to radost nebo starost, každopádně díky za přání a to samé tobě !!

..Roko..
..Roko.. napsal 05.07.08 v 13:55

To stěma brzdama musíš něco mít(asi destičky), mám sice rok 2004 ale naopak brzdy jsou k jízdním vlastnostem moto absolutně dostačující, a to ikdyž v točkách proháníš supersporty dávkování a učinek naprosto super..Zkus koupit značkový ,,sportovní´´ destičky (tuším s kevlarovýma vláknama nebo tak něco) a uvidíš že to co ti doposud chybělo už neude Jinak Hornet bezkonkurenční volba