Yamaha BT 1100 Bulldog (2002)

Vlastník oo.viper.oo
Vloženo 24.6.2008
Aktualizováno 20.4.2010

Prodáno, čekám něco kapku výkonnějšího...
Moje první motorka. Černá varianta, tovární stav, nestandardní pouze KN filtr. Poznávací znamení: vzduchem chlazený vidlicový dvouválec o obsahu 1100ccm a kardan.

Dlouho jsem váhal mezi chopperem a naháčem, nakonec to vyhrál čopronaháč. Bulldog snoubí sportovní podvozek s poladěným motorem z Dragstaru a Viraga. Dostatečný krouťák umožňuje pohodovou jízdu bez velkého řazení, projíždění zatáček je ohromná zábava. Zároveň, když se podřadí, tak se dá vyvinout celkem slušné zrychlení, což dohromady s dobrým podvozkem a super brzdama (z R1) svádí ke sportovní jízdě.

Téměř lineární průběh krouťáku znamená, že je motorka fantasticky predikovatelná, zatím jsem s ní moc spokojen.

Josef.ZZ
Josef.ZZ napsal 01.06.09 v 22:01

Tak doufám, že pořád dobře slouží.

Mirek1
Mirek1 napsal 27.09.08 v 23:25

První naše slovensko-české Bullddog diskuzní forum najdeš taty:
Teprve to rozjíždíme,tak pište,pište.

Suta
Suta napsal 04.08.08 v 21:20

Pěkná mašinka a přesně s komentářem souhlasím. Dlouho jsem stejně jako Ty váhal co koupit a teď jsem dost rád, že jsem počkal a hledal, až jsem našel " Brumlu " je to přesně to, co jsem potřeboval. Možná se potkáme na vyjížďce kolem přehrady.

Peter-BT
Peter-BT napsal 24.07.08 v 14:36

vitaj medzi psíčkármi

MilanBT
MilanBT napsal 30.06.08 v 18:03

Gratuluji ke koupi pohodového stroje. Já mám Bulldočka od února a nakroutil jsem už víc než 2000 km. Zatáčky si vyloženě vychutnávám. Výfuky mám v originálním provedení. Jeden známý má taky Bulldoga s laďákama a je to znát. Jenom prý při delší vyjížďce z toho hluku bolí hlava .