ČZ 175/487 (1985)

Vlastník WenCa
Vloženo 24.6.2008
Aktualizováno 29.12.2013

Z vraku se pomalu a jistě stává závoďák, prozatím asi jen na sprinty a hlavně jen tak na parádu

První dojmy - poměrně mě překvapilo, když jsem se svezl na poslední verzi úprav... v jednom místě motor zabral tak, že se přizvedlo přední kolo. Bohužel hned na to tah přestal. Pravděpodobně již nestíhali plnit přefukové kanály, jejichž velikist zůstala původní, pouze se změniločasování a přidal se třetí přefuk.

Motorka koupena jako vrak s celkem jasnou představou. Získat výkon jen s malým ohledem na životnost, protože motorka nebude na normální ježdění. Dále pak úpravy vzhledu a tak... Prostě jsem si na něčem chtěl postupně všechno vyzkoušet... A aby z toho zkoušení taky něco vzešlo

Z nedostatku času nakonec prodáno. Před prodejem měla motorka klapkové sání a karburátor Dell Orto 34mm, bezkontaktní zapalování s laditelnou řídící jednotkou ignitech, poměrně dost upraveným válcem a pístem, hlavou, odlehčenou klikou a ojnicí a taky předělaným výfukem. Novému majiteli přeji, aby se vše podařilo doladit, potenciál tam určitě byl (motor se nechal točit do 10tis. otáček).

Kubak22
Kubak22 napsal 29.04.13 v 19:36 10b.

Super

smartin1
smartin1 napsal 06.12.11 v 21:15

Paráda 10b jasnejch

tomas.s.
tomas.s. napsal 25.09.11 v 17:15

paráda, tyhle přestavby mně fakt baví - sám něco takovýho časem chystám

WenCa
WenCa napsal 07.04.11 v 21:16

Lori> Zatím ne... není na to čas ani finance...

Lori
Lori napsal 04.04.11 v 18:41