Yamaha TDM 850 (1993)

Vlastník ChipGS
Vloženo 24.4.2003
Aktualizováno 16.2.2011

Motorka z Francie, pravé světlo H4, levé dálkové H1,vyhřívané rukojeti Saito, 3 kufry Kappa na Wingracku od Givi. V zadu jezdím 140ku Mitas E08. Zásuvka 12 na palubce i pod sedlem. V létě jsem snížil jehly na poslední zářez. Chod motoru je klidnější, jd

Zkušenosti: Od 05/03 jsem na žabce ujel 60 000 a nemuzu si stezovat. Ze zacatku jsem si docela musel zvykat, pac skok z Jawky 350 na TDM je docela vyraznejZe zacatku mi bastila olej, tak jsem nechal udelat vybrus a ventily, pak uz spotreba klesla na 0,2dcl na 1000km.05/07 jsem motorku prodal, ale stale na ni budu vzpominat jako na vernou pritelkyni, ktera me nikdy nezklamala a nikde nenechala.Doufam, ze je novy majitel spokojeny.

Cesty: Rád cestuji s nějakým cílem, nejlépe třeba na celý víkend pod stan.Jinak ČR,SK,HU,RO,UA. V létě chystáme zase RO a BU.Srazy mám rád spíše komornější, třeba sraz TDM.Než sraz, tak radeji nějakej letní festival, jako je třeba Benátská noc, nebo Keltská noc, kde je i kulturní vyžití:)

-Nio-
-Nio- napsal 19.05.14 v 19:04

Tohle je kráska - super design
jasných 10b kámo

kanecek
kanecek napsal 21.08.09 v 12:37

Líbí se mi více, než ty novější modely. Ta maska s těma dvěma kulatýma světlama, mňamka.

ChipGS
ChipGS napsal 16.10.07 v 13:03

2 Luba&gt; Ahoj ahoj, vzpominam si.<br />
Prodaval jsem ji 2x, poprve jsem si to rozmyslel a nechal si ji. Podruhe uz ovsem sla, s opravenym motorem, ale proste jsem si rekl, ze zmena je zivot

smazany40826
smazany40826 napsal 24.09.07 v 11:12

Pěkná motorka <br />
Myslím, že jsme spolu kdysi komunikovali, protože jsem měl zájem o její koupi, ale pak mi nějak nevyšly korunky (moje milá manželka mě zkrátka nezaložila ). Ale náhoda tomu chtěla, že jsem nyní majitelem jiné Téměř Dokonalé Motorky

napsal 27.12.06 v 16:02

Zdravim.<br />
Tak jsem si tu četl vaše vzkazy.No potřeboval bych take nějake zkušenosti o tdm.Chystam s eji koupit na další sezonu tak uvidim.Jsem mimochodem take od Přerova asi 7 kilaku.<br />
Napište do mailu nějake zkušenosti na co si dat bacha..<br />
Dík