Jawa 350/640 (1994)

Vlastník trungsi
Vloženo 14.6.2008
Aktualizováno 14.6.2008

Po haldě Pionýrů a 3 rocích pauzi jsem se rozhodl pro toto :o)

Moje první "velká" motorka 350/640.Taky jsem měl na ní první velkou bouračku,ale vzpomínám na ní moc rád.Ptáte se proč Verunka???Ano je to podle holky jak vás určitě napadlo.Ale má to hlubší kořeny než si myslíte.Koupil jsem jí od pohodáře,který jí prodával právě kvůli tomu,že to byla vzpomínka na jeho bývalou a ta nynější na ní žárlila.říkal,že to byla láska jako hrom.No a já si prožil to samé.Samozřejmě i když se nejednalo o ty samé osoby jmenovali se stejně: "Veronika" no a proto,že jsme říkali,že to je fakt náhoda jako blázen tak jsme se dohodli,že jí to zůstane a já po bouračce jí to jméno nechal udělat na nádrž.

Najezdil jsem na ní spoustu kilometrů a byl jsem velmi spokojen.Jediný vady to mělo,že tam byl "bošák"-to jsem,ale vyměnil za spínačku na klíč.A slabý drátek k žárovce,který při delším svícení udělal odpor a vypálil patici se žárovkou.To jsem také vyměnil.Při koupi jsem musel udělat generálku motoru,ale to bylo dané počtem kilometrů."Naštěstí" jsem našel značkový servis kde mi generálku udělaly za 7000,-.Tento servis už díky bohu neexistuje,protože po 700km jsem generálku musel dělat znovu díky vloženým nekvalitním ložiskům a dvou vůbec neměněným!!!Našel jsem super kluka co se zajímá o jawičky-spíš Velorexy a ten mi udělal generálku motoru tak,že mi to jezdilo 110km/h do kopce.Nechtělo se mi věřit tak jsem nechal ocejchovat tachometr.Jawičku jsem už prodal,ale kluk co jí odemně kupoval si do dneška nestěžoval.Do jawičky jsem dal zhruba 50.000,-,ale jsou v tom započítaný obě generálky a ostatní byly věci,které jsem kupoval po bouračce a nebo na to abych jí zkrášlil.Což se mi doufám povedlo.

Viktor658
Viktor658 napsal 08.06.18 v 21:00

Pěkná. Je vidět, že byla v dobrých rukách.

Rossii
Rossii napsal 27.12.08 v 21:42

moc pekna

55774
55774 napsal 26.06.08 v 15:05

Ten předek je moc pěkný.

JyrkaFM
JyrkaFM napsal 21.06.08 v 00:03