Yamaha FZS 600 Fazer (2000)

Vlastník Michelin
Vloženo 11.6.2008
Aktualizováno 16.6.2008

Původně jsem chtěl výhradně černého Fazera.Pak jsem ale narazil na tuhle-bylo to jako láska na první pohled... Pochází z Itálie,měla akorát prasklé přední plexi,jinak bez škrábanečků,je k ní i servisní knížka.

Po různých Jawách a čezetách,po MZ 251,a po Hondě XL 600 je to konečně TO,co jsem vždycky chtěl. Vzpřímený posaz (oproti např.Hornetu),dobré jízdní vlastnosti,dobrá jak na vyřádění někde v serpentinách,tak na delší cestování,spotřeba perfektní.Jinak žadné velké zkušenosti zatím nemám,teprve je sbírám a doufám,že mě naní čeká hodně hezkých "motorkářských" zážítků!

Jirka4137
Jirka4137 napsal 11.09.18 v 22:09 10b.

Udělal jsi moc dobře Hornet je pěkná motorka a Fazer je mnohem pohodlnější. Červená jí sluší.

vencaFZS600
vencaFZS600 napsal 30.12.08 v 17:43

Pěknej Fazer rozhodoval sem se mezi Fazerem a Hornetem a pak sem skončil u Fazera a nelituju maximální spokojenost

vaco
vaco napsal 16.06.08 v 18:08

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.cz , mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

sooky
sooky napsal 12.06.08 v 17:34

Hoj, mas nadherného Fazera... Skoda, že nemáš žádný komentář, ikdyž Fazer je tak notoricky znamá motorka, vždycky si rád přečtu postřehy od majitelů... Koukam taky, že nakupuješ v Bikers Crownu 2Dilna kombinéza Nazran Triton a boty Caronte... Mám uplně tu samou kombinézu i boty Kdybys mel chvilku napis mi nejake tve postrehy, jak jsi ho kupoval atd... Chtel bych Fazera po GS 500e... At to jezdí. Tom

Ninjista
Ninjista napsal 12.06.08 v 10:43