Honda CBR 600F (1999)

Vlastník KuliCBRF4
Vloženo 6.6.2008
Aktualizováno 4.6.2009

Super mašina.Lehká,hravá a hodná. A od 2.6 2009 už i bejvalá, budu natebe vzpomínát kočko moje.

Super mašina.Lehká,hravá a hodná. Moje první mašina ,jsem sním moc spokojený a ikdyž jsem se jí ze začátku strašně bál,že sní budu mít problémy s mojí postavou a zvládnutím stroje,tak mě strašně moc překvapila ,jak je snadno ovladatelná a pro mě až moc dravá :D. Rád jezdím technickou jízdu,tak zatáčky to je moje a cbrko se do nich krásně vodí.Fakt super,jsem maximálně spokojenej a svojí volby nelituji. Koncem května 2009 menší nehoda s autem , bouračka jak podle učebnice , já předjížděl pomalu kolonu a jeden z kolony nekoukal do zrcátka a odbočil vlevo a malér byl tu . Uf naštěstí motorka dopadla lépe než auto a já taky Lechce jsme se odřeli a pobouchali ,ale nehapali ufff a auto pěkně zválcovali od zadu až do předu.Původně jsem chtěl navratit motorku do původní krásy , ale jak si jsem se zamiloval na první pohled do fároše 954 a bylo to jasný.

Peca
Peca napsal 23.04.09 v 22:55

Moc pěkná Jako bych ji už někde viděl

CarrierOfDeath
CarrierOfDeath napsal 09.07.08 v 22:04

Podle plastů nepoložená . Vypadá fakt zachovale ,navíc tahle trikolora vypadá na nic docela dost dobře . Je to voňafka

zzzahy
zzzahy napsal 06.07.08 v 20:14