Honda CB 500 (2001)

Vlastník LukinaM
Vloženo 23.5.2008
Aktualizováno 4.6.2016

Moje zlatíčko má prodloužené oba blatníky,krytky vidlice,givi držák na kufry,kryt na víčko nádrže,led diody(poziční světla pro denní svícení)+led dioda v zadním světle,zásuvka 12V.

První dojmy - Musím říci, že je to ideální motorka do tzv. začátku !! Opravdu odpouští motorkářské chyby, ale zároveň naučí motorkářkým návykům. :-) Byl jsem s ní max. spokojený!! Projel jsem s ní 25 státu Evropy bez jediné poruchy!! Nemůžu jí nic vytknout !!! :-)

Tak mám první sezónu "08"s touhle kráskou za sebouNěco jsme spolu najezdili a taky něco zažili-jen to dobré!!!Je super(bez výhrad).Jsem s ní spokojený.Tak další sezóna "09" je za mnou-opět bez jediného problému a nehody(uff)...šlape jak má!Je to dobrá volba na cestování...dosud jsem nejvíc zajel na jeden zátah cca 650km a nepociťoval jsem žádné nepříjemnosti typu:bolesti zad atd.-má ideální posezV kombinaci s kufry dobrá volba na delší štreky.Výkonově není žádna střela(od toho jsou úplně jiné stroje),ale zase spotřeba,údrža atd. je na 1!!!

amazonka
amazonka napsal 09.10.10 v 19:58

Moc pěkná a udržovaná Koukala jsem,jak dobře ti to jede

Adry
Adry napsal 23.10.09 v 22:53

Pěkná a moc pěkně poladěná at ti dělá jen radost 10B

Scuber_MadJoe
Scuber_MadJoe napsal 06.10.09 v 18:10

Fajnová motorka, luxusně vymazlená a majitel je taky fajnovej týpek!!! Ještě to ale chce ty vyhřívané gripy co?
Ať slouží

Pechyjo
Pechyjo napsal 29.09.09 v 20:21

moc pěný, s těma kuframa vypadá fakt luxusně
shánim taky nějaký boční, ale furt to není vono

HanysCB
HanysCB napsal 06.05.09 v 15:40

Díky za komentář, v Sku je taky pěkná, trochu závidím ty kompletní kufry.. Přeju hodně šťastných km !