Suzuki DR 800 Big (1996)

Delta napsal 22.06.09 v 16:53

pěknej kousek

VlaHa
VlaHa napsal 28.09.08 v 12:45

Ahoj,vystřídal jsem už hodně motorek včetně BIGa ke kerýmu jsem se opět vrátil,tak že už mám druhýho,a múžu ti poradit jesli klr byla živější jak říkáš,tak vyhod orig vejfuky a uvidíš ten spodek,Klr a jiný 6kový endura se s tím vúbec nedaj rovnat,já nyní mám 64 koní,a k tomuhle údaji se přiblížíš pouhou výmněnou koncovky,tak hodně zdaru

Piwell
Piwell napsal 30.05.08 v 18:19

Ahoj. Moc pekny povidani. Ja taky zvazoval Biga, XTZ a XRV. XRV jsem ale taky zavrhnul kvuli cene. O Bigu jsem premyslel velice dlouho, design me taky zezacatku moc neoslovil, ale pak jsem se do ty masiny uplne zamiloval a strane se mi libi. Kamos ho ma. Nakonec ale vyhralo XTZ kvuli dvema valcum a vykonu. Spotreba u XTZ, jak majitele uvadi, je totiz relativni pohadka. XTZka jsou od vyroby nastaveny na moc bohatou smes a zerou tudiz hodne. Ovsem doporucuje se presadit jehly v karburatorech, ochudi se to, masina lip bezi na volnobeh, min zere a jede uplne stejne. Zni to skoro neuveritelne, ale je to tak. Ja to zkusil udelat taky a sel jsem o 2 litry dolu, jede to stejne a teplota porad stejna. Motor na volnobeh bezi lip. To, co jsem jezdil za cca. 7-8 litru driv ted jhezdim za 5-6, z cehoz prumer sviznejsi jizdou mam 5,4l. Je to fakt prijemnej stroj. Nicmene proti Bigu je to takovy uhlazenejsi, Z Biga cisi ta naprosta originalita, je to prukopnik, suveren, je moc krasnej a ten charakter 800ccm jednobuchu je k sezrani. Ten syrovej posun hmoty vpred na dvouvalci proste neni ...

HonzaMarx
HonzaMarx napsal 27.05.08 v 19:39

Krasna motorka a hezkej popis, dal sis s tim praci a hodne lidi to potesi Bi Biga uz jsem mel a znovu o nem uvazuju, je to jedna z mala motorek, ktera se dostane opravdu pod kuzi. At to jezdi a bez nehod!

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 15:24

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

Mr.Petr
Mr.Petr napsal 21.05.08 v 16:49