Honda VFR 800 (2003)

Vlastník dejvak28
Vloženo 18.5.2008
Aktualizováno 16.9.2008

Pohodová mašina na cestování i občasné zablbnutí, nejlépe je jí na dálnici, pěkně naložené a tramtadadá kamkoliv

No, jako skoro každý, nějaké ty Jawky - 175, tří třípadiny, cbr 6, gsx 750 f a teď konečně vfr. Samozřejmě jsem taky sledoval různé debaty proč ano a proč ne v-tec. Na starším modelu jsem nikdy nejel., tak nemohu srovnávat. Každopádně jsem čekal trošku živější chování v nižších otáčkách, ale na druhou stranu když má člověk chuť trošku zablbnout, tak vrch je zase velice přijemný, z chování při přechodu ze 2 na 4 ventily není třeba vůbec mít strach ani v náklonu pokud má člověk aspoň trošku cit. Dolonce se mi to líbí, jak po otevření dalších ventilů začne chrochtat a ječet a samozřejmě parádně tahat. Když jsem kdysi v čmn viděl testík a křivku z brzdy, tak mě to sice krapet zchladilo, ale je to sport touring, takže nepotřebujete kdovíjak vybroušený stroj. Od roku 06 má trošku přepracované časování, takže kdo měl možnost toto porovnat, tak bych uvítal nějaké zkušenosti. Jen se mi nelíbí režim v městském provozu, kdy stroj často vaří a ventilátor mi peče co chviíli koleno. Koupě ale rozhodně nelituji (klepu na dřevo), táhne mě to spíš na delší výlety, a z toho pohledu je to těžká pohoda. Teď skoro po sezóně mohu potvrdit, že volba to byla dobrá, mašina mne nenechala ve štychu ani jednou, ani to vařené koleno nebylo tak hrozné, jak jsem si myslel. Prostě pohoda

deimos
deimos napsal 08.04.09 v 22:51

Víťan
Víťan napsal 13.03.09 v 20:52

Ahoj.
Kruci, tak to jsem už našel druhou VeFeRku v Kopru.
Máš ji moc pěknou.
Ať ti to jezdí.
Dávám ti 10

smazany58246
smazany58246 napsal 07.07.08 v 14:23

je vidět, že Ti VFR taky přirostla k srdci

Broskva
Broskva napsal 27.05.08 v 21:06

Ahoj gratuluji a snad někdy na vyjížďce