Honda CBR 125R (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 10 záznamů

Pechin1
Pechin1 napsal 28.02.12 v 22:31

Krásný cbrko a po 1000 kilometrech brousit stupačky,tak to si to docela dáváš Jasnych 10b

srsenmaik
srsenmaik napsal 10.01.12 v 10:17

ahoj jsme motorkářská komunita sdružující motorkáře z celé republiky jsme na facebooku pod názvem wild horsees pokud chceš tak se k nám můžeš přidat pořádáme vyjížďky, sezení s policisty kvůli novelám v zákonech 2x za sezonu pořádáme párty a mnoho a mnoho dalšího na motorce a jejím stáří a obsahu nezáleží

radek_
radek_ napsal 17.11.09 v 16:18

Ahoj tak jak zatím vybíráš? Já už nakonec našel tak se těším na jaro. Už jsem něco najezdil a jestli to půjde tak se někdy můžeme projet S pozdravem Radek

Pajik-Cvach
Pajik-Cvach napsal 10.07.08 v 00:01

Ahoj Sabi fakt ti ta mašina sluši už se těšim až někam vyrazíme

Shiver
Shiver napsal 21.05.08 v 17:45

Zdar segra, mas peknou motorku A jeste k tomu na ni pekne valis CeBRo je fakt super stroj pro zacatek na nauceni. Jo a pro vsechny pochybovace, brousit stupnu na CeBRu je fakt brnkacka.

Barunka
Barunka napsal 21.05.08 v 13:54

Pěkný CBRko a konečně další holka co jezdí!! Ju asi moc nešetříš, když už máš obroušený stupky
Tak přeju další tisícovky kilásků bez nehod!!

RenčaSV
RenčaSV napsal 21.05.08 v 07:30

Ahoj Sabinko, máš super dvokolák, ale Ninja bude větší nářez, tak už jen překecat maminu a bude k příštím narozkám A pro všechny nevěřící Tomáše, ty stupačky má Sabčík vážně obroušený ... holt kdo umí - umí A hlavně oni maj řidičský umění v rodině, viď Davídku

kakabus
kakabus napsal 21.05.08 v 00:05

Ty stupačky sou teda mazec.. Tak opatrně!

AdamHonda
AdamHonda napsal 20.05.08 v 21:13

Taky si myslím ,že je to blbost mít obroušený stupačky jědině kdyby jsi to někde zahodila. Mně se občas povede najet do zatáčky ,tak že mi klouže přední kolo (na suchu)občas i se zadním a stupačkou jsem nikdy nechytl. Myslím že to bude moc měkkou pružinou.

lešny
lešny napsal 20.05.08 v 15:34

Ty jo najeto jenom 1000km a už obroušený stupačky:odvážné ale jinak nádhera spoustu štastnej kilometrů