Honda CBR 125R (2005)

Vlastník NoFuture
Vloženo 18.5.2008
Aktualizováno 1.6.2013

Malá lehká motorka s pěkným vzhledem,co víc si v šestnácti letech přát

První dojmy - Motorku mám pul roku a jsem zatim moc spokojena. Na začátek jsme zvolila lehkou , dobře ovladatelnou motorku, skvělou na naučení. Vzhledem k memu veku nic vetsiho mit nemuzu,ale casem kdo vi :-)

Popis motocyklu napisu pozdeji az se vic vyjezdim. Zatim mam najeto zhruba 1000km. Neni to moc ale uz jsem neco pobrala a lepsim se. Motorka jako takova je velice lehka a drobna. Je to idealni stroj na zacatek. Motor je vzhledem k objemu standard. Nijak neprakvapi ale jede svizne do 100km/h nad je uz pomalejsi. Maximalni rychlost ktere jsem dosahla je 135km/h z kopce a lezela jsem na nadrzi. Motorka se dobre vede do zatacek a mam uz obrouseny stupacky takze solidni strelba Casem uvidim co si poridim ale ideal bude asi nejaka petka. Zatim vse az budu mit vic zkusenosti tak urcite doplnim.

Pechin1
Pechin1 napsal 28.02.12 v 22:31

Krásný cbrko a po 1000 kilometrech brousit stupačky,tak to si to docela dáváš Jasnych 10b

srsenmaik
srsenmaik napsal 10.01.12 v 10:17

ahoj jsme motorkářská komunita sdružující motorkáře z celé republiky jsme na facebooku pod názvem wild horsees pokud chceš tak se k nám můžeš přidat pořádáme vyjížďky, sezení s policisty kvůli novelám v zákonech 2x za sezonu pořádáme párty a mnoho a mnoho dalšího na motorce a jejím stáří a obsahu nezáleží

radek_
radek_ napsal 17.11.09 v 16:18

Ahoj tak jak zatím vybíráš? Já už nakonec našel tak se těším na jaro. Už jsem něco najezdil a jestli to půjde tak se někdy můžeme projet S pozdravem Radek

Pajik-Cvach
Pajik-Cvach napsal 10.07.08 v 00:01

Ahoj Sabi fakt ti ta mašina sluši už se těšim až někam vyrazíme

Shiver
Shiver napsal 21.05.08 v 17:45

Zdar segra, mas peknou motorku A jeste k tomu na ni pekne valis CeBRo je fakt super stroj pro zacatek na nauceni. Jo a pro vsechny pochybovace, brousit stupnu na CeBRu je fakt brnkacka.