Honda CBR 600F (2003)

Vlastník freedom...1
Vloženo 9.5.2008
Aktualizováno 11.5.2008

Moje Láska,bohužel musí dostat novej lak..

Moc zkušeností nemám a taky to tak dopadlo.Jezdím první sezonu a jelikoš bylo na pdzim a v zimě celkem pěkný počasí tak jsem si koupil moto.Už jsem si o sobě myslel, že mám dostatek zkušeností ale nebylo to tak.Stalo se to 4.4.2008.jel jsem z Lovosic směrem na Litoměřice.Jelikoš se začínala tvořit kolona rozhodl jsem se že začnu předjíždět.předýžděl jsem neopatrně a vubec nesledoval provoz.Po zařazení do dvého pruhu jsem koukal všude možně jen né před sebe a to byla chyba.když jsem se podíval před sebe uvyděl jsem že auto stojí.jelikoš už nebylo možné motocikl bezpečně zastavit,strlh jsem řízení doprava abych se vyhnul ostruvku ktery je u prostřed silnice.Zavadil jsem nohou o osobní automobil coš mě katapultovalo to vzduchu,poté nasledoval pád na silnici a zklounutí to škarpy a zastavení a betonový mustek.měl jsem štestí,a už nikdy takhe silný stroj nepodcením.

vaco
vaco napsal 22.05.08 v 16:06

Zdravím Tě, krásný stroj – gratuluju! Přeju Ti do nové sezóny spoustu šťastných kilometrů. Mimochodem, jestli na motorce rád cestuješ, myslím, že by tě mohly zajímat tyhle stránky MOTOTURISTSHOP.CZ, mrkni na to, třeba se budou hodit. Tak zatím, třeba se někdy potkáme na silnici.

Stone
Stone napsal 19.05.08 v 21:01

Jo jsem si řikal, že sem tě už dlouho neviděl jezdit u nás v ulici. Tak se dej brzo do kupy.

Ninjista
Ninjista napsal 13.05.08 v 18:32