Ducati Monster 600 (1994)

Vlastník DMC.motobiker
Vloženo 7.5.2008
Aktualizováno 15.5.2009

Tak tohle je ten můj Ital-šrot, co o něm říct? Má nádhernej Design, dokonalej Zvuk, skvělej Podvozek, brzdy Brembo, žádnej výkon, žádnej krouták, slabej motor, pořád se sere, no je to prostě klasická Ducati se vším co k ní patří...

Tak už jsem na tom nějakých 15 tisíc vloni nalítal, no a je to ukrutnej slaboch, nechápu jak takhle slabej motor mohly narvat do tak skvělý mašiny, celou jí tim skazily, a na dvouvál to nemá ani žádnej krouták, je to prostě vostrej Street s motorem z koloběžky, ten motor by se dal možná ještě použít do Choppera, ale do Streeta??? Špatnej ftip, moc špatnej ftip od výrobce. Jinak ale jede se na tom pěkně, posez jak na sportovní mašině, dobrá do zatáček, překvapivě snadno hrabe a jde na ní hodně jednoduše pálit guma, přední brzda je docela dobrá, ale jeden koutouček navíc by mi taky nevadil, jinak jakž takž to táhne i odspoda, i když na XV500 to v kroutáku ani zdaleka nemá, ale jde to trošku víc roztočit, a má to hodně dobrej zvuk, nedá se přeslechnout! Mám tam ladáky SBK a ten zvuk je (věřte nebo ne) lepší než na M1000Ds s Termíkama, a u M600 ho alespon neruší suchá spojka, jinak celkově je to skvělá mašina, vypadá pěkně, jede se na ní pěkně, a je dělaná hlavně do zatáček, dá se na tom jet i docela palba, ale jen v zatáčkách, jezdím s ní nejraději Loket Racing, kdo nezažil nepochopí, na rovince je to ale konec, proto jezdím nejčastěji s Chopperákama, no a vlastně jediný na co si můžu stěžovat je ten výkon, jinak vcelku spokojenost, to že se to pořád sere mi nějak nevadí, u Ducati je to běžná věc, a asi žádná není spolehlivá, holt tahle značka umí jen páteční modely, ale to je na tom to super, baví mě co novýho na tom zase budu opravovat a i ty generálky každý měsíc jsou taky fajn, no je to prostě Dukna jak má být... Říkam tomu jednoduchou přezdívkou Ducati M600 Monster S2 Testastretta pyčo woe!

LuckyLoser
LuckyLoser napsal 12.08.19 v 17:11 1b.

Jarda89
Jarda89 napsal 20.03.12 v 20:04

A jinak Loket racing tam jsem to vlastně poprvý dal na stupačku s batohem

Jarda89
Jarda89 napsal 19.03.12 v 12:20

Hele když je to tvoje šidítko dobrý na palbu v zatáčkách, tak nebuď srábek a přijeď na ten okruh taky, máš to za barákem

C.B.R
C.B.R napsal 06.12.11 v 05:44

pekna u nas ve vsi je take jedna

dv-intruder
dv-intruder napsal 30.10.09 v 09:40

no napriek tomu, že toto zrovna nie je môj štýl dávam 8-bodíkov hlavne za zvuk. Panečku ten sa vydaril.