Suzuki VZ 800 Marauder (1998)

Vlastník PítrFíša

Pěkná a ta kočka vedle taky .Za 10
V roce 2009 přeji hodně pohodových km

ordis
ordis napsal 08.08.08 v 20:56

A tak jsme tady dnes poprve a brouzdame mezi stastlivci tehoz motocyklu na jakem "radime" my sami a narazili jsme na Tvuj stroj kteremu musime dati za plnych deset ...mame barevne obdobnou krasavici jen s tim rozdilem ze nase barvy jsou prohozene ...zitra pridame nase fotky a tak se pripadne jukni ...P.S. snad se nekdy potkame nekde na strece ...P.S.II. piseme v mnoznem cisle pac ma pritelkyne je do ni taky uplne blazen a domu ji musim z ni tahat ...cau a hodne stastnych km...

Tik
Tik napsal 15.05.08 v 17:48

Čuvejs! Móóóc pěkná motorka! Hlavně barva se povedla... Tak manželku pozdravuj od mé manželky se vzkazem: "Taky jsem to nakonec skousla a už se těším na další a další vyjížďky!" P.S.:Dávám za 10, jak jinak!

Boža
Boža napsal 13.05.08 v 20:15

Parádní motorka pohodovou sezónu 2008 a jen slunce na cestách je to za 10 bodů

Trgec
Trgec napsal 11.05.08 v 08:26

Čau chlape parádní kousek s tou manželkou máš fakt štígro ta moje se za ty roky nenechala ani svézt tak hodně šťastných km v sedle čau trgec

Vedry-SR
Vedry-SR napsal 09.05.08 v 00:13

Ahoj, no tak to je super, když už i manželka má vztah k motorce máš vyhráno. Užívej pohodových kilometrů a myslím, že jsi zvolil dobře. Já s ní jezdím třetí sezonu a neměnil bych. čus teddy