Honda XL 650V Transalp (2005)

Vlastník Tomino
Vloženo 3.5.2008
Aktualizováno 25.6.2014

Černá barva, rok výroby 2005,padáky, 3x kufr

První dojmy - dobré

Je to prostě můj splněnej sen. Zkušenosti zatím moc žádné nejsou, neb jsem najezdil zatím cca 300 km, ale i tak už vím, že to byla dobrá volba. Až přibude víc zkušeností, přibude i zde více textu

Tak najeto něco přes 3000km, hlavně tedy kolem komína, Východní Čechy, Jižní Čechy atd. Je to opravdu asinejvhodnější moto na naše úžasné silnice.Je to opravdu cesťák, není to žádná střela, nemůže se honit do "červenýho", to by se jí pak asi moc nelíbilo, nevím, nezkoušel jsem, na to jí mám moc rádi když zatáhnout umí taky slušně. Sedí pěkně i v zatáčkách,dobře zvládá i cestování ve dvou, nijak nepociťuju zátěž za mnou. I když se naloží všema kuframa, vliv na řízení to určitě nemá.

Na konci sezony najeto přes 9000km, bez jediné závady, nebo jakéhokoliv technického problému, proběhl jen pravidelný servis, za celou dobu motorka nezradila, nikde mně nenechala a vždycky mně bez problému dovezla tam, kam jsem chtěl. Je to opravdu výbornej, pohodlnejcesťák, nemůžu nic než chválit.Hodí se i pro naprostý začátečníky, kteří netouží po tom lítat někde na dálnici 300 ale kteří rádi pojedoutřeba i 1000 kmna jeden zátah. Teď Alpíka s těžkým srdíčkemprodávám, ale doufám, žese dostane do dobrých rukou a bude sloužittak dobře jako mně zase někomu jinému a věřím, že minimálně dalších 30000 km, vždyť je na to dělanej, ne?

smartin1
smartin1 napsal 23.01.11 v 18:17

Adry
Adry napsal 07.07.09 v 20:39

Moc pěkná at slouží

jakes2
jakes2 napsal 04.05.09 v 19:29

kvalitní mašinka a věřim že dost pohodlná.

xjaniskax
xjaniskax napsal 29.07.08 v 18:14

no bezva vozítko...určo se někdy zapojím jako batůžek Jája

Lukyvaran
Lukyvaran napsal 08.05.08 v 17:19

Jo dobry,dej vyssi plexi,je potom lepší cestováni,ja tam mam jeste ladak a to je kurna znat!!!Dal jsem Leo Vince,za 8tis.