Yuki Cross 125 (2007)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 8 záznamů

jirka4
jirka4 napsal 06.02.09 v 18:01

hele pls posles mi stranky kde si koupil tu rozetu a ten navod jak si udelal ten vejfuk
moje icq 462663264
email jirkakamenik@seznam.cz
diky za odpoved

sabys
sabys napsal 20.05.08 v 17:12

Nechtěl by jsi takhle někdy v létě udělat sraz celorepublikovej sraz yukánářů??Napiš mi formou vzkazu,nemohu takhle sledovat kdo mi co napíše

sabys
sabys napsal 19.05.08 v 20:09

Ono by to jako by šlo otevřít,ale stálo by to hodně peněz,vím o čem mluvím

keri
keri napsal 16.05.08 v 19:50

na týhle motorce není co otevírat,to se dělá jenom u motorek který maj víc jak 15k a to sou většinou vysokootáčkoví 2T(aprilia Rs 125,mito atd.),vijímky bylysuzuki Dr 125 a honda XR který byli v německu přiškrcený kvůli max. rychlosti na 80km/h,ale tady v česku je to omezený jemon víkonem kterej by musel přesahovat 15k a to u tohohle motoru nehrozí,já si na ní chci dát přímí sání a jinej vejfuk,to jediný si myslim trochu pomůže,.. jinak sem s ní taky spokojenej,za ty keše spoluží zatim zlatě

Hucikuci
Hucikuci napsal 09.05.08 v 09:31

no ja bych ji chtel taky otevrit ale nidko mi zatim nerek jak
kazdej rika neco jinyho a ze je to hodne na prasule je jediny co mi rekl skoro kazdej, chvilku jsem mel suzuki DR a ta byla a jela perfektne nez se ji rozlitla hlava

Devil999
Devil999 napsal 08.05.08 v 20:42

jo no ale to neni otevreni ale uz upravy. ja myslel otevreni jako jsou u 2T.

Hucikuci
Hucikuci napsal 07.05.08 v 21:24

no tak co sem slysel tak je to o tom vymenit skoro vsechny dily na motorce napr vejfuk, trysku, filtr atd. ale jen to co sem slysel takze jestli se mylim tak sorac nebo me nekdo opravte

Devil999
Devil999 napsal 07.05.08 v 19:50

cau cau pekna pekna moc:) hele chtel jsem se zeptat jak se da otevrit??? taky bych to rad podstoupil ale nevim jak:) jukni na profil co mam :)diky za odpoved:)