Yuki Cross 125 (2006)

Vlastník Sally06
Vloženo 19.2.2009
Aktualizováno 23.1.2012

Koupil jsem ji v říjnu 08.klasické 4taktní endurko...do začátku na sbírání zkušeností super!!

zažil jsem sní dost a vyjela ito co jsem si myslel,že nevyjede!!Parádní moto na nasbírání zkušeností do začátku!!Něco jsem už i rozbil ,ale fše se spravilo..-:) akorát plasty (jediné co si doma neudělám) Tahle motka mě překvapila dost na to co to je za značka.Motorově není tak strašná!Vzledově taky ne!Jen ten podvozek no.Jinak mě nikdy nikde nenechala!A,že jsem jí někdy nenechal ani vydechnout tak jela pořád a vyvezla mě dle mé ať už jízdní schopnosti nebo jednou i fyzické vždy jsme to zvládly úspěšně!! S jízdnízdními schopnostmi jsem sní a sebou neměl nikdy problém vždy jsem věděl jak co jet,ale jednou mi zatopila na několika dost hustých výjezdech a vytahala mi ruce což mi nikdo asik věřit nebude,že mě bolely tak jako bych na drku udělal kolečko na MX dráze do mrtva rukou!!Ale je to tak jednou jsem prostě jel tolik výjezdů zasebou bez vydechnutí a moje ruce už bylly dost namožené!! Jinak je to motka spíše na okrsky na vetší vzdálenost to není i když motor to vydrží,takže je to spíšeo jezdci jestli to vydrží!!Řekl bych to tak je spíše určená na cesty do 30km v kuse.A lehčí terén který zdolá bravůrně!!

Tak mám ji přesně roček.Vzpomínám na den kdy jsem ji dovezl domů.Byl to den celej zabitej pač jsem pro no jel 300 km daleko ,ale nelituji.Za ten rok mě nikdy nikde nenechala,poznal jsem jak se chová čína prostě!a nasbíral ztoho zkušenosti!Ale musim říct neuvěřitelný držák ten motor!na silnici upe parádička se spotřebou a vždy mě dovezla kam jsem chtěl za jakéhokolif počasí!v terénu který jsem jezdil obstála na výbornou nato,že je to 4T 125 a čína!Momentálně ježděná jen silnice.Terének nikdy težký jen lehčí!Polní lesní cesty cesty!prostě na čínu potřebuje člověk šikovné ruce nebo mu moc dlouho nevydrží a taky dost trpělivosti!

Prodána 7.11. 2010

radim79326
radim79326 napsal 15.06.10 v 21:57

čus tak je to dobrý stroj ja mám najeto tak 40tis. km a to z toho najelo tak 3tis po cestě jinak všechno terén a to les ,louky a trat a to dostáva kapky každy den a zavady : zadní kolo na šrot tak tam mám klasické čezetacké a tet sem dělal motor a to píst a ventily . jo a to nejhorší praskla mi kyvka ale nechal sem ji zavařit a zase líta takže podle mně nesmrtelná motorka

jebat
jebat napsal 18.05.09 v 22:08

Cus sally kurva prozen tu lino kurvu!!

kostenchorva
kostenchorva napsal 29.03.09 v 21:58

pekna yukinecka taky sem si koupil yuki fajne to stroje

black-
black- napsal 26.03.09 v 15:27

lacerta82
lacerta82 napsal 01.03.09 v 09:00

Ať ti jezdí sally.už se těším až toho tvého"duka"vytáhneš a pojedem se projet.pole,louky,lesy jsou naše.vivat milenov