Yuki Cross 125 (2007)

Vlastník vdolek66
Vloženo 15.9.2014
Aktualizováno 6.11.2014

oproti fichtlu je to luxus :D jen je dělaná do síly a né do rychlosti takže neni tak vysoká maximálka ale to v tomhle případě vubec nevadí.;)

Noo tak mtorku už mam cca 4 měsíce z toho jsem byl asi 2 měsíce bez motoru, ze začátku sem najel přibližně 15

První dojmy - Motorka dcl fajn, sice při koupi byla v háji spojka takže cesta domu nic moc.:D ale po opravení bylo vše ok, minulý majitel dal dozadu menší rozetu takže to nemá v terénu takovou sílu ale časem se všechno vrátí do normálu.:D jediná takový mínus jsou stupačku, během jízdy nehorázně vybrujou :D

Motorku bych doporučil pro - pro začátečníky na rozježdění, velice spolehlivá motorka, pokud nepíchnete jako já hned druhej den po koupi..:D

Doplňky na motorce - výfuk scorpion

plusy: dobrý vzhled
super zvuk na to že je to 125ccm.:D
stabilita v zatáčkách
minusy: klepou se stupačky,
nefungje mi tachometr.:D

jak začít... Vemu to od začátku možná se budu opakovat ale tak to snad nebude takej problém a předem omluvte moji češtinu ta mi nikdy moc nešla a sloh taky ne.:D

koupil jsem motorku od nějakýho kluka (vozemboucha, prý s ní pořád padal! :D) někdy v půli srpna, když jsem si pro ní byl tak na pohled vypadala dobře jen kouzala spojka. vzal jsem jí s tim že vyměnim spojku a budu vesele jezdit, ale ono ne.:/
lamely vypadaly jako nový, bohužel tam byl nějakej převodovej olej místo oleje do motrek 4T..:( takže se nasákla špatnym olejem a prokluzovala, no nic vyměnil jsem to všechno chvilku to zas bylo ok, pak mi prasknul vypínácý plech spojky bo jak se tomu nadává, asi tedjen sem čekal na novej než mi dorazí jenomže přišel špatnej, tak sem musel obědnat novej a to sem šel přímo do prodejny kde mi den díl našel podle VIN kódu, na něj sem čekal dalších 14 dní. Opět jsem to vměnil a jezdil vesele dál. po pár kilometrech v motoru začlo něco dřít, začal jsem hledat závadu a nenašel.:/ tak jsem ten motor vyndal a odvez ke známýmu, ten se na něj podival a zjistil pár nemilejch věcí. Motor byl už půlenej, docela brzo že to já mít podle majitele nalítáno jenom 12 000km. a ten kdo to dělal dal dlouhý šrouby do kartétl tudíž se vyštípaly závity, kousek toho závitu vlítnul do olejovýho čerpadla a to se zaseklo prasklo a přestalo mazat. Díky tomu se mi to přidřelo na klice, (naštěstí jen tam píst, válec a vačka byly v pohodě) no takže nový čerpadlo a klikovku, a také tam byly přehozený rozvody o jeden zub. :/ no nic, všechno je zse v kupě motor je v motorce a mužu zase jezdit, jen jediná bolest těhle motorek co jsem se dočet u jinejch majitelů je příruba karburátoru, zpuchřela a podsává to, takže mi nedrží volnoběh a nemá to takej výkon, ale už je obědnaná nová tak jen počkám až přijde a budu zas vesele dračit.:3 :D každopádně rada pro všechny, než koupíte motorku zkontrolujte si i olej co v tom je... :D

padrino11
padrino11 napsal 29.08.15 v 17:51 4b.

Yuki je typické homomoto. Každý kdo si koupí Yuki jde po smrti rovnou do nebe, protože peklo si prožil už na zemi. Kdo má zájem jezdit jinam než do servisu, ten si nikdy Yuki nekoupí. Jako doplněk doporučuji dvě růžový dilda místo heftů. Dám ti za ní 4 body Puso.

vdolek66
vdolek66 napsal 05.11.14 v 21:28

dík dík.:D tobě taky.;)

p.epanica
p.epanica napsal 05.11.14 v 21:27 10b.

Ať Ti to pořád tak pěkně jezdí ...