Yuki Cross 125 (2007)

Vlastník Hucikuci
Vloženo 1.5.2008
Aktualizováno 9.4.2012

je to 4t s nejakyma 8kw , daval sem mensi rozetu se 44zubama a ve predu take veci kolecko a jede mnohem lip max 115-120 z kopecka.

Mam nalitano kolem 13000km,krapet se cukala a to prestalo kdyz sem ucpal ten nesmysl na vejfuku,ted uz je uplne pryc z kolena a zbyla jen jizva po svarovani:D
Byla sprevodovana hodne do sily takze rozjezdy docela ostry a maximalka s vytocenejma otackama nic moc cca 95km/h ale s novyma upravama jede mnohem lip nez pred tim co to jelo na 5 tak to ted jede na 4, je vykuchli vejfuk a zvuk parada, nejlepsi brumlani a rachy z kopecka bez plynu:D,koupena dozadu silnici pneu a casem i predni,jeste v planu je sportovni zduchac a pretryskovani.
Bohuzel prodavam pac potrebuji nutne auto uz ted si nejak nedovedu predstavit byti bez mota i tohohle:D,sice cina ale az na tech par sroubku co se vymenily a utahli tak si nemuzu za ty penize stezovat,slouzila a slouzi dobre.

Tak už jen sloužila, prodána a doufám že poslouží tak jako mě.

jirka4
jirka4 napsal 06.02.09 v 18:01

hele pls posles mi stranky kde si koupil tu rozetu a ten navod jak si udelal ten vejfuk
moje icq 462663264
email jirkakamenik@seznam.cz
diky za odpoved

sabys
sabys napsal 20.05.08 v 17:12

Nechtěl by jsi takhle někdy v létě udělat sraz celorepublikovej sraz yukánářů??Napiš mi formou vzkazu,nemohu takhle sledovat kdo mi co napíše

sabys
sabys napsal 19.05.08 v 20:09

Ono by to jako by šlo otevřít,ale stálo by to hodně peněz,vím o čem mluvím

keri
keri napsal 16.05.08 v 19:50

na týhle motorce není co otevírat,to se dělá jenom u motorek který maj víc jak 15k a to sou většinou vysokootáčkoví 2T(aprilia Rs 125,mito atd.),vijímky bylysuzuki Dr 125 a honda XR který byli v německu přiškrcený kvůli max. rychlosti na 80km/h,ale tady v česku je to omezený jemon víkonem kterej by musel přesahovat 15k a to u tohohle motoru nehrozí,já si na ní chci dát přímí sání a jinej vejfuk,to jediný si myslim trochu pomůže,.. jinak sem s ní taky spokojenej,za ty keše spoluží zatim zlatě

Hucikuci
Hucikuci napsal 09.05.08 v 09:31

no ja bych ji chtel taky otevrit ale nidko mi zatim nerek jak
kazdej rika neco jinyho a ze je to hodne na prasule je jediny co mi rekl skoro kazdej, chvilku jsem mel suzuki DR a ta byla a jela perfektne nez se ji rozlitla hlava