Yamaha YZF-R6 (2005)

Vlastník duracell35
Vloženo 18.4.2008
Aktualizováno 30.12.2009

Černá svižná a rychlá kočička, kterou jsem pořídil mému Andílkovi pod stromeček. Hned si padly do oka (-:

Jelikož nám příbyla do rodiny na vánoce 2007 tak jsme se blíže seznámili na jaře jak roztál sníh a vysvitlo sluníčko. Bohužel zatím moje drahá polovička ze zdravotních důvodů nemůže jezdit sama tak mi ji svěřila do péče a konečně jsem zjistil co ti Bikeři vidí na těch supersportech. Teď už to vím taky (-: ja je to super záležitost.

Stihli jsme od začátku sezóny cca 1000km a šlape jak hodinky. Je třeba ji držet kolem 8 tis otáček jinak to není taková zábava a řadit kolem 14 tis. Řazení jde docela stuha a po zaskočení jedničky to docela škubne. Nevím jestli to dělá všem nebo jen mě, no časem zjistím. Pořídil jsem ji Engire at vim co tam mam. Ješte pribude laďaček, KN filtr a do očiček Xenon.

Jinak jsem spokojen a kdyby něco tak pisnu...

Tak jsme se včera rozloučili a doufám, že nový majitel bude spokojen tak jako my.

Rezna_R

Demon_CZ napsal 23.04.08 v 00:12

cerna,fakt pekna

Abby
Abby napsal 22.04.08 v 17:06

Pája=super chlap,super kamarád,super jezdec.Suzuki=skvělá mašinka,pohodička.R6=tak to je masakr,divočina.Ale brzy už mi neujedeš,chytám tvou stopu a už se přibližuji Tak ať vám to klape,jezdi ofafrně a jinak,ode mně máš za 10