Yamaha TDM 850 (1998)

Vlastník Mechacek
Vloženo 15.4.2008
Aktualizováno 16.4.2008

vyhřívané řídítka - super za deště, velký kufr, jinak klasika

Měl jsem ji sice jen jeden rok, ale cestování s ní bylo super. Má dost dobře vychytany tlumiče vibrací, tak že ujet na ní 600 km v kuse nebyl žadný problem.

adalajda napsal 21.04.08 v 18:43

Pokud vím tak narozky máš za rok :) to se načekáš:) ale maraudera ti půjčím to jo ale v sobotu pojedem na viragu to je přeci jen lepší volba :)

Mechacek
Mechacek napsal 21.04.08 v 18:40

Ale seš moc hodná, že mi tvojí krasavici půjčíš a že se nebojíš že ti v nějaké zatáčce přibrousím stupačky. A za chvilku budu mít narozky, tak třeba dostanu taky nádherný dárek .

adalajda napsal 21.04.08 v 18:27

Když jsem si zvykla na XT tak tohle by byl balzám na duši. Víš moc dobře že mě je zima stějně stále, takže by mě hřálo u srdíčka to, že vím, že máš motorku a nemusíš čekat na to až Ti ji někdo (já) půjčí :(

Mechacek
Mechacek napsal 21.04.08 v 18:24

U krbu je super, když je zima, ale když svítí sluníčko, tak je lepé na motorce. Bohůžel pro tebe by byla dost nepohodlná, tak že by musela stejně pryč. Ale projel jsem s ní kousek Evropy a moc se mi po ní styzká

adalajda napsal 21.04.08 v 17:57

Škoda že jsi tuto krasavici prodal dřív než jsi poznal mě:) Nikdy bych ti totiž nedovolila prodat ji:) Vždyť i u krbu je krásně. Pa