Honda NTV 650 Revere (1991)

Vlastník Honza647
Vloženo 12.4.2008
Aktualizováno 1.3.2012

NTV RC33 650 37KW fialová metalíza, dovoz z Německa.Najeto při koupi 22tis

2008 Tak tuto motorku jsem koupil začátkem rokutak moc zkušeností s ní nemám, ale co jsem postřehl jako první je, že se naní vlezu jen tak tak. Dale jsem cekal trochu vetsi výkon vzhledem k tomu, že má papirově stejny výkon jako Kawa KZ550 tak trošku víc zaostává. Uz jsme najeli první km, vymenil jsem oleje a filtry tak jsme pripraveni na sezonu tak at to jezdi.

Dnes jsme se vrátili z moto dovolené - SK, a mužu potvrdit že moto šlape jako hodinky a náklady na cestu jsou super.

Spotřeba ve dvou (sám ani nejezdím - protože beze mně ani km)

plně naložená při dovolené v SK: 3kufry, 3/3tankvak, karimatky, spacáky a stan: 4,37l

dovolená Lipno: 3kufry a 1/3tankvak: 4,75l

projiždky okolo komína (150-350km): 4,3-4,9l

Spotřebu oleje tato motorka nezna po ujetí 5tkm je stav oleje jak při výměně a k tomu ještě překvapivě čistý :) je to nějáké čudné:))

2009
V březnu jsem instaloval zbrusu nově přešité a upravené sedlo a hned jsem ho musel otestovat, ale moc jsem toho nenajel (30km)zatím je pořád zima 4C.

Sedlo vypadá suprově, ale na závěry o pohodlnosti je přílš brzo. Ještě jsem namontoval a koupil vyhřívaný rukojeti(oxford - digitální).
Letos dvakrát Alpy, tam jsem plně využil vyhřívané rukojeti.
Celkoví nájzd cca 7000km. Moto bez problému.

nekarlos
nekarlos napsal 28.03.13 v 17:37 10b.

Doktor-VFR
Doktor-VFR napsal 23.07.09 v 21:14

Nazdárek, parádní sedlo to teda jo, určitě se na něm sedí stejně dobře, jak vypadá! Užij si ho dosytosti

Petr_TA
Petr_TA napsal 15.02.09 v 13:30

Je to super stroj který si na nic nehraje
Jo a hlavně má motor s Transalpa (nebo na opak ?)

Voloďka
Voloďka napsal 20.04.08 v 11:16

Nazdárek, krásná moto, joojoo! Tak příští tejden se na ní svezeme, doufám oba

vaco
vaco napsal 16.04.08 v 14:28