Honda VFR 800 (2006)

Vlastník Mega-CZ
Vloženo 7.4.2008
Aktualizováno 7.9.2011

Výroba 2006 ale model 2007 . Mám ji od nové a nemám co bych jí vytknul. Na letošek jsme pořídili gelové sedlo tak už se těším až jej pořádně otestujem. Jsem maximalně spokojen i s V-TECem. je to v podstatě moc hodná motorka.

Jezdíme převážně ve dvou něco kolem 300km za den což není nijak únavné. Rekord máme 650 za den ale bylo vedro tak nedokážu posoudit jestli večer únava byla z motorky nebo tak celkově. Zkušeností není nikdy dost a tak se přiznám že už jsme se i jednou váleli po příkopě ale naštěstí bez jakékoliv újmy. Rozhodně to ale nebylo motorkou Tlumení jsme museli dost přitvrdit protože ve dvojici jsme párkrát škrtli svodem v pravotočivé zatáčce. Na tehle straně si vždycky škrtne prvně svod a pak teprve stupačka čehož se dycinky (i po roce) leknu. Docela rychle se mi poškrábalo přední plexi i když jej leštím (suším) jen jemnou hadrou.

Musím zaklepat že zatím mám opravdu velmi pozitivní zkušenosti a jsem maximalně spokojený.

7.9.2011 AKTUALIZACE
No po pěti létech a 43tisících KM si dovolím zase něco málo přidat k téhle skvělé motorce..
Servis dělám pravidelně po 6000 km a zatím mne ve štychu nenechala..(tˇuk tˇuk) Nedávno jsem preventivně koupil novou baterku, protože stará začala vypínat výhřev rukojeti.
destičky vydrží něco okolo 24 tisíc. (ve dvou) Pravidelně jsem také začal obouvat Micheliny pilot road2 a nyní 3.. které téhle motorce bezkonkurenčně sedí.Také jsem nyní vyměnil řetězovku ( nestejnoměrně vytahaný řetěz)i když kola byla v pořádku..(mažu po každém dešti, nebo cca po 500km dle toho jak se mi jeví na válečkách, peru každých cca 1000km)

tož asik tak.. prostě zatím držák

Raadio22
Raadio22 napsal 20.07.16 v 21:45 10b.

Moc pěkná...

Malus-Animus
Malus-Animus napsal 07.09.11 v 13:38

zdar, máš to moc hezký no snad se brzy projedem 10b jasnačka...

Iwas
Iwas napsal 27.06.10 v 00:02

10 bodů,co mám s tebou dělat

ZZZHonda
ZZZHonda napsal 20.03.10 v 22:22

Pekna.Tech cernejch moc neni ale ta ji slusi. Tak za chvilku na silnicich. 10 Bodu jak jinak.

DonyR1
DonyR1 napsal 07.03.10 v 12:43