Honda VFR 800 (1998)

Vlastník Radek_L
Vloženo 6.4.2008
Aktualizováno 20.9.2009

Prostě pohodlná cestovní motorka s motorem, který je věčný a má nezaměnitelný zvuk :) Mám ji v původním stavu, navíc jsou tři kufry Givi, dva druhy plexi, kožený kryt nádrže s tankvakem. Co víc si přát .. :)

Takze nakonec jsem s VFR najel letos 10.000km zcela bez problemu. Spokojenost je maximalni, cim dele ji mam, tim vic ocenuji jeji klady :)

S VFR mám zatím najeto pouze cca 1000km, ale myslím, že si ji už nějaký ten rok ponechám a jen letos pár tisíc zase přibude :) Slušel by ji víc litrový motor a byl bych radši, kdyby i spotřeba byla o něco nižší .. nicméně to nic nemění na tom, že je to výborná spolehlivá motorka na dlouhé pohodlné cestování nejen v jednom, ale i v plné polní a to je přesně to co potřebuji ;)

Na srazy moc nejezdím, dávám přednost nějakému tomu cestování buď sám nebo s batůžkem. Letos plánuji spíš letem světem po EU. Ale časem bych se rád projel pár tisíc km Afrikou nebo Asii. Už jsem to absolvoval autem a přeci jen na té motorce je více té svobody :)

KiriDC
KiriDC napsal 13.04.15 v 13:42 10b.

Jednoduše . Mám jí také rád a jezdím převážně s manželkou, ale do Afriky nebo Asie bych si na ní asi netroufl. Myslím že jí svědčí slušnější silnice. Jinak a hoooodně šťastných kilometrů.

Více na: http://www.motorkar...ct=komentare#zalozky

Pítrs55 napsal 08.09.09 v 08:25

Jak jinak než

Braindamage
Braindamage napsal 02.09.09 v 20:20

Moc pěkná! Na jaře by si jí taky rád pořídil a ta tvoje je naprosto přesně taková, jakou bych chtěl. Gratuluju (a trochu i závidim)

vaco
vaco napsal 21.08.08 v 14:45