Honda VFR 800 (1999)

Vlastník hluska
Vloženo 27.3.2008
Aktualizováno 4.7.2009

Moje holčička VFR800fi,najeto 35000km

Už spolu začneme,nebo už jsme vlastně začali 2. sezonu. Ač jsem chtěl původně něco vyložene sportovního,tak mě vůbec nezklamala,spíš naopak. Motor krásně táhne už od nízkých otáček za nezaměnitelného zvukového doprovodu. Jenom škoda,že nemá o nějakých 20-30ps vyšší výkon ve špičce.(letos plánuju ladak ixil, k.n filtr a možná nechám trochu poladit jednotku,tak uvidíme :))) Podvozek je nastaven na bežné ježdění ideálně,na okruh by to chtělo samozřejmě přitvrdit. Letos mám v plánu podniknout nějaký výlet za hranice,nějaký výkend v Rakousku a delší dovolenou v Itálii a taky jí trochu potrápit v Mostě na okruhu :)

Tak letos jsem namontoval Laďák ixil k-n filtr a nalepil pružky na ráfky. Výkonově se toho moc nezměnilo, akorát jde na zadní o 1000 otáček dřív,jinak v otáčkách to jede skoro stejně. Ale co se hodně změnilo je zvuk. no prostě boží!

Dneska jsem ji prodal. :(( Byla super, ale prostě pár koníků chybělo. Ale je v dorejch rukách, myslim že o ní bude dobře postaráno.

Už mam doma novou hračku :) Suzuki GSX-R1000K4 :) O ní jsem vždycky jenom snil... Hned jak bude trochu hezky,tak jí udělam samostatnej profil s nějakejma pořádnejma fotkama a napíšu nějaký ty zkušenosti. JE úžasná! :)))

Ales600
Ales600 napsal 03.12.10 v 22:30

VFR kráska moc hezká jasných 10b

Džbandy
Džbandy napsal 06.07.09 v 20:18

Jooooo taky luxus kociiiiiiickaaaaaaaaaa drakuuuuu. Dik za poklonu. Ja nemuzu a ani nechci jinak. Deseeeeeeeeet WAY OF LIFE

AfroRR
AfroRR napsal 25.09.08 v 19:24

Nazdar draku, jasný, na někdy se domluvíme a protáhnem ty bestie , ikdyž to vidim spíš až na někdy zjara(problémy s motorkou) Tak ať ti ta krasavice zatim lítá bez problémů .

Mort3x
Mort3x napsal 23.08.08 v 13:16

Profík zase neee.. no jasný v zimě to je paráda...ale když si vymrzlej a upadneš, je to na pos*ání...fakt to bolí... :D

Mort3x
Mort3x napsal 20.08.08 v 22:50

Samozřejmě...vím...už sem na tom něco najezdil...crossu už sem taky dost absolvoval a na 250 se těším jako brejlatej prvňák... :) je to nejlepší na odregování :)