Honda NSR 125R (2001)

Vlastník KubeNSR
Vloženo 26.3.2008
Aktualizováno 22.5.2013

Honda NSR 125R byla v mých 16 letech moje vysněná motorka, na kterou si ani v nejmenším nemůžu, a ani nechci stěžovat:)

První dojmy - Kupoval jsem si ji v 16 letech a věděl jsem, že chci jít za čas výš, takže na naučení na něčem "silnějším" (v 15 letech jsem začínal na Simsonovi 50) naprosto super. Byla otevřená a těch 160 km/h dala. Skvělej stroj!

Moji Hondičku jsem si koupil začátkem února 2008.S 23100 km na tachometru mi cena45000 Kč přišla solidní, a tak jsem si ji hnedkoupil.Celoroční úpspory z brigády byly sice fuč, ale, to se určitě divit nebudete mi nevadilo:)

Ze začátku jsem se při jízdě docela bál a jezdil jak "posranej", ale po pár desítkách kilometrů jsem si na novou přítelkyni zvykl.Je to opravdu nezvyk přesednout ze Simsona s výkonem 2,72 kW a maximální rychlostí 65 km/h na japonskou krásku s výkonem21 kW a maximální rychlostí sahající až ke 160km/h.

22.3.2008 jsem svou novou "holku" vzal na první větší slavnost, a to sraz olomouckých silničních motorek a oficiální zahájení sezony formou vyjížďky na Ecce Homo.

V jedné věci se moje "holka" podobá těm skutečným holkám, a to, že sežere opravdu moc peněz, ale je to snad jediná věc, která mi na ní trošku vadí.Na 100 km úsporné jízdy někde např. mimo město si vezme tak 5-6litrů a po městětak 6-7,možná,v opravdu špatných jízdních podmínkách i 8litrů.Ale to už je asi fakt extrém.

Je to "ostrej" dvoutakt, a ten je bohužel velkej žrout.Ale na druhou stranu je to "trhač asfaltu"V otáčkách nad 6 tis. má skutečně, na stopětadvacítku, překvapivou sílu a rychlý odpichy nejsou absolutně žádnej problém.

Pokud máte dobrou brigádu nebo slušný kapesný na uživení tohoto žrouta, tak si pro začátky v 16 letech nemůžete koupit nic lepšího...všem mladým motorkářům vřele doporučuji tento stroj.

Ale nezapomínejte...Žiju abych jezdil,jezdím tak,abych žil!!!

Petee..
Petee.. napsal 02.08.11 v 21:33

Krásné NSR! 10b.

Layer
Layer napsal 11.04.10 v 15:23

Moc pěkný nsrko 10b,kdybys chtěl dát vyjíždku tak napiš,nemáme to od sebe daleko.

N3RV
N3RV napsal 05.10.09 v 14:12

pěkná Hondička,za 10b

KnightRaider
KnightRaider napsal 23.08.08 v 22:54

fakt pěkná mašina,ale už bys ju mohl konečně sundat z toho přívěsu lol jinak hodnotím za 10

Alcza
Alcza napsal 27.07.08 v 22:19