Simson S 51 Elektronik (1990)

Vlastník Riddick
Vloženo 18.3.2008
Aktualizováno 19.2.2009

Můj sifonek, říkám mu drtikoza :). Velice obratná a lehká motorka. Naprosto ideální na město a dojíždění do práce, školy atd... Bezúdržbová a na svoji dobu pořád hezká máša

Byla to moje první motorka na papírech, dala mi možnost okusit okolní krásy Znojma a nikdy mě nenechala ve štychu. Najel jsem na ní círka 11000 km a pořád šlape jak hodinky, jen se měnila celá elektrika včetně zapalování (teď se poserete, stálo to 7 000 a to byla levnější CZ varianta, origo je mnohem dražší!!!). Jezdím a jezdil jsem s ní vždycky opatrně, žádný terén a na silnici nijak netočil. Cestovní rychlost je kolem 55 až 60 Km/h, víc to nemá cenu, i když jede přez 80 (tachometrově). To jsou celkem její klady, ovšem má i zápory, jako všichni ostatní simsoni, ovšem musíme brát ohled na povahu a určení tohoto stroje. Ideální pro starší nebo rozumný lidi na dojíždění, pro mě už pomale, ale jistě ztrácí smysl. V zatáčkách je to někdy dost o hubu, brzdy by také mohli být lepší, ale co... :) Koukám pomale po lepší motorce, chtěl bych GS 500, ale nedaří se mi toho červenýho draka nikde prodat. Pokud máte zájem, je i v bazaru. Ozvěte se ;)

Simík už je dávno prodaný... Škoda ho. Myslím si, že by posloužil i mým vnoučatům, opravdu vynikají stroj.

V garáži už je připravené místo na jinou ligu, mějte se .

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 19.02.10 v 17:31

10b.

Aleš-ák
Aleš-ák napsal 19.02.10 v 17:31

pěknej simson

Shoxik
Shoxik napsal 03.11.08 v 19:24

Když taky neřikám že to je závada jen mi to cvakání vadí, je mi jasný že to je teplotní roztažností jinak pěknej simál

jonda
jonda napsal 25.06.08 v 21:39

Zdar draku

Hawaika
Hawaika napsal 21.05.08 v 15:18

Děkuji moc.. no uvidíme, když budu mít cestu tak určitě se u vás stavím vám to pořezat.. lol teda, když mě někdo nepředběhne.. lol ty hlavně taky opatrně a hodně najetých kilometrů..