Aprilia RSV 1000 (2001)

Vlastník 0ndras
Vloženo 9.3.2008
Aktualizováno 4.5.2010

Model 2000. Převod 17-45 (origo je 17-42). Čip + laďák, tlumič řízení a jiné ptákoviny. Táhne krásně od 3tisíc do asi tak 7mi. Potom už to je nic moc. Motor a podvozek je super. Na první kvalt se chová díky silnýmu spodku a velký kompresi brutalně.

Nadrz na 21 litru se hodi, kdyz ma bike spotrebu 7 litru +. Jsem RSV zkousel odnaucovat žrát, ale nepodařilo se :).

Na dynu: max krouťák 97 Nm, max výkon 122 ps, maximalka je reálných 271 km/h ( na displeji se ukazuje 273 km/h ). Při 3500 rpm uz ma prez 80 Nm. Průběh krouťáku téměř konstantní a výkon skoro lineární, takže žadny kopanec v 6tis. I když by hodnoty mohli být větší, tak jsem spokojený !!!

Mejsi
Mejsi napsal 18.09.08 v 21:56

Zdravim RSVěčkaře, pěkná motorka. Zajímal by mě ten převod do pomala co tam máš. Přijde mi, že origo převody jsou zbytečně do rychla. Jestli tam dáš origoš, napiš jestli je ta změna znát. Jinak ta tvoje motka asi neni seřízená, protože od sedmi začíná neskutečnej kopanec jak u čtyrválu. Fakt sem to u ni nečekal! ty píšeš, že už je pak mrtvá, to je dost divný. Měj se a hodně km bez nehod.

0ndras
0ndras napsal 17.03.08 v 22:39

Vona tam je jina brzdova pumpa. Ze neni po crashi se vsazet nebudu, ale ty riditka a ovladace na nich stojej zaprd...jinak je to fajn motorka. + za kritiku se vubec nezlobim a nikoho mlatit nebudu

Ninjista
Ninjista napsal 12.03.08 v 10:58

Ať šlape

Milosek.m
Milosek.m napsal 11.03.08 v 23:01

spinacka neni origo už mlčim nebij me

Milosek.m
Milosek.m napsal 11.03.08 v 23:00

jo a na ty fotce je to videt jak je drzak palubky resp. kapoty hnutej,, nic ve zlem