Yuki SM 125 (2005)

Komentáře a hodnocení profilu
Nalezeno 21 záznamů

Jájina
Jájina napsal 03.05.09 v 14:14

Na tuhle masku jsem měla políčeno...Ale vyhrála jiná no :) Vypada dobře celkově :)

Majin
Majin napsal 21.04.08 v 22:06

zdar,ted se mozná opakuji,někam jsem to poslal,ale nevím kam.Chtěl bych se zeptát jestli neznáš nějakou stránku yukinářů,kde se dozvím jestli se někde v létě neplánuje nějakej sraz??jestli ne,tak bych ho rozhodně udělal!!Co ty na to??

betowen
betowen napsal 31.03.08 v 09:06

jsem ti to řikal vykuchat co vymyšlíš s rozetou já hodil dopředu na kolečko o zub více aby to jelo trošku rychleji a je to tak docela dobre trofnul jsem si s tím s mladou do takového šíleného krpálu v lese a jen jsem čekal co se bude dít a ta motka se nahoru uplně v klidu vyškrábala

Martin_
Martin_ napsal 30.03.08 v 23:08

Woko_O napsal 28.03.08 v 18:48

tak ten picus z vejfuku sem odstranil a je to v pohode...rek bych ze to jede o neco lip..ted musim pockat az jim do yuki prijde ta rozeta a hned ji pak koupim...jinak ted sem dozadu koupil didovy svetlo..a jako fakt pohoda...sviti to pekne..ma to i osvetleni spz...urcite lepsi nez to puvodni ve kterym furt praskaj zarovky..

betowen
betowen napsal 27.03.08 v 10:14

jo jasně katalyzator tam je já ho vyoperoval a bylo to znát jak na zvuku tak na krouťaku je to pod tou krytkou co je na svodu normálně to odřež a vykuchej a zpátky to potom zavař je to tam zbytečnost je tam toho asi 12cm takový sítko šílený

Devil999
Devil999 napsal 17.03.08 v 20:40

kdyz tak se podivej na mu :)

Devil999
Devil999 napsal 17.03.08 v 20:40

ten katalyzator tam je ale mozna mas je v laufu uhlikovy filtr to nevim ja je tam mam a je to pekny odpruz ale pokud to vyndas tak si davej bacha mohlo by to hodne coudit i na to ze je to 4T tak si na to davej bacha a pokud nejak poskodis ten filtruhlikovej (pokud ho tam mas) tak si davej bacha protoze kdyzho poskodis tak by se molh za jizdy palit a cudilo by totak to tam radsi nech ale kroutak by se ti zvedl o dost:) ale zkus to a uvidis:) ale dobre upravy:)

Danny07 napsal 07.03.08 v 21:51

zdarec..tak odstranil jsem jednu z přepážek z konce výfuku...zvažoval jsem zkrácení tak jak to máš ty, ale právě na tom konci je sériové číslo výfuku (homologace)...takže kvůli STK to nechám být.ať jezdí..zdarec

missos
missos napsal 07.03.08 v 11:28

dělal jsi nejaké upravy před garančkou? Když jo, říkali neco? Trochu se teho bojím dík

Woko_O napsal 05.03.08 v 19:21

Danny:Nic zavratnyho na tom neni..jen jak tam je ten centralni tlumic tak on je dole uchycenej v takovejch ockach..no tak na to sme navarili dva kousky zeleza do kterejch byly vyvvrtany diry a do toho se uchitil ten tlumic...no a ono jak se to posunulo tak to zvedlo zadek.. Jinak..dneska sem vyndal ten katalyzator..normalne sem rozriz vejfuk u toho katalyzatoru a vybouchal majzlikem a zase navaril nazpatek..rek bych ze to jelo o neco lip uvidim na delsi ceste..jak ste to vyndavali vy.?

Danny07 napsal 03.03.08 v 20:00

zdarec, mohl bys mi nějak popsat, to zvednutí zoho zadku??
a ten katalyzátor...v celkem brzké době ho budu vytahovat...(asi do 2 týdnů)....pak ti dám vědět a napiš mi něco k tomu zvednutí prosím....zdarec

Woko_O napsal 03.03.08 v 19:18

Danny07 01.03.2008
ještě jsem se chtěl zeptat...ty máš nějak zvedlý zadek?? vypadá vyšší než originál.../// Jo jo zadek je nazvedanej to sem tam zapomnel napsat..

Fajn-tom 01.03.2008
kde si sehnal tu rozetu?////volal sem do yuki..

BagoBorec
BagoBorec napsal 02.03.08 v 12:40

ať žije home made tuzing!

Danny07 napsal 01.03.08 v 13:46

Danny07 napsal 01.03.08 v 13:44

zdarec, k tomu oleji....zkus se podívat na přepadovou hadičku - mělo by to být něco jako odvětrávání převodovky....(najdeš ji za startérem)....mě z ní občas taky ukápne olej, ale většinou je to tím, že jezdím delší dobu ve vyšších otáčkách, a když mám olej nad polovičkou rysky....jinak jí máš pěknou...hodně kilásků bez nehod..

fajn-tom
fajn-tom napsal 01.03.08 v 13:10

kde si sehnal tu rozetu?

fajn-tom
fajn-tom napsal 01.03.08 v 13:06

pěkná nevím to jistě ale tohle kolečko by tam mělo pasovat, skus to přeměřit http://www.dkracing...order=&stranka=1
taky jsem ztratil zadní sklíčko, ale už jsem objednal nový blinkry. A ten katalyzátor vyndej, když se koukneš za ten plech na svodu tak tam je to vidět, má to asi 12cm.

g.r.
g.r. napsal 01.03.08 v 12:19

je pekna , ale toho oleje bych si radsi vsimal , vytece ci ti a zadres ,to je docela dulezita vec si myslim no , jinak ten katik ,jestli tam fag je tak ho vyndej , jelo by to lip

Bedny
Bedny napsal 01.03.08 v 11:45

moc se mi libi cos na tom udelal a jaky mas plany tak jen tak dal a at se dari

Skmoto
Skmoto napsal 29.02.08 v 21:53

Jak na to koukam máš uplně stejnou masku jako já moc hezká...chci se tě zeptat na ten upravenej tlumič výfuku co všechno jsi snim dělal?(podnobnejší popsání úpravy)pokuď by jsi byl tak ochotnej napiš to nam můj profil nebo jestli máš i nějaký fotky z práce na výfuku,že by si mi je mohl poslat. Byl bych Ti moc vděčnej.Chci si ten výfuk taky upravit a bojim se dotoho zasahnout bez rady. Předem dik...Přeju Ti hodně šťastných kilometrů.