Yuki SM 125 (2005)

Vlastník Woko_O
Vloženo 29.2.2008
Aktualizováno 3.7.2008

4T vzduchem chlazeny..zatim bez problemu..(na cinu)..to kilo to jede v pohode.. :)

Uz je pryc...neni to tak strasna motorka..ale pokud mate vic penez vemte neco jinyho...kvalitnejsiho..

Jájina
Jájina napsal 03.05.09 v 14:14

Na tuhle masku jsem měla políčeno...Ale vyhrála jiná no :) Vypada dobře celkově :)

Majin
Majin napsal 21.04.08 v 22:06

zdar,ted se mozná opakuji,někam jsem to poslal,ale nevím kam.Chtěl bych se zeptát jestli neznáš nějakou stránku yukinářů,kde se dozvím jestli se někde v létě neplánuje nějakej sraz??jestli ne,tak bych ho rozhodně udělal!!Co ty na to??

betowen
betowen napsal 31.03.08 v 09:06

jsem ti to řikal vykuchat co vymyšlíš s rozetou já hodil dopředu na kolečko o zub více aby to jelo trošku rychleji a je to tak docela dobre trofnul jsem si s tím s mladou do takového šíleného krpálu v lese a jen jsem čekal co se bude dít a ta motka se nahoru uplně v klidu vyškrábala

Martin_
Martin_ napsal 30.03.08 v 23:08

Woko_O
Woko_O napsal 28.03.08 v 18:48

tak ten picus z vejfuku sem odstranil a je to v pohode...rek bych ze to jede o neco lip..ted musim pockat az jim do yuki prijde ta rozeta a hned ji pak koupim...jinak ted sem dozadu koupil didovy svetlo..a jako fakt pohoda...sviti to pekne..ma to i osvetleni spz...urcite lepsi nez to puvodni ve kterym furt praskaj zarovky..