Jawa 250/353 Kývačka (1954)

Vlastník Jack898
Vloženo 25.2.2008
Aktualizováno 25.2.2008

Jawa 250 Upravená zadek kostry z mz150 zadní tlumiče z 350 mám tam tet dené drapáky jezdím stim krosit na pole ale chtelo byto neco lepšiho a lechčího.Mám tam i přidělanej teploměr.Normálni stojánek tam nemám jen bočák su sní velice spokojenej

Jede dobře a má celkem i silu.Vipadá dobře s tema upravama lip neš normální jawa.Na polu (blatě) moc nedrží předek docela klouže ale na vijíždění prutkych kopcu je ideální .Ty vefuky co tam mám jsou bomba má krasnej prdivej zvouček.Trošku mě štve elektryka kdyš mám zapojenej teploměr tak nechce jet mislím že to nemuže utahnou dobijení nebo baterka tak ho mám danej tetka na zvláštní vipínač kdyš se chcu mrknout na teplotu tak to jen přepnu a jeto.Na řetěs mam dany z gumi sterku aby mě jako dřiv nelítalo blato aš do motora.Su sní spokojenej jenom kdyš se zadaří a prodám ji a naky prachy našetřim tak si spíš koupim pidbajku na pole kámoš jí má a jeto sní neco jiny.Muj spolujezdec kdyš nakyho mám tak moc pohodlí nemá ty stupačky v zadu sou navařeny moc visoko ale já vzadu nejezdím tak mě to moc neštve.Zatím mě nikdy nenechala nikde viset naštěstí jede dobře a jak sem říkal silu má rok nevim!!!!!

Jack898
Jack898 napsal 29.02.08 v 13:30

nic moc stránky chtěliby zlešit

david.Capino
david.Capino napsal 25.02.08 v 18:14

http://capino.wgz.cz/ koukni se na ne jsou docela good jinak pekna motka