Kawasaki ER 6N (2008)

Vlastník fiky
Vloženo 18.2.2008
Aktualizováno 23.11.2015

...dvě kola, řídítka, černá...
Krásnej, netradiční, dvouvál co se příjemně vodí a poslouchá.

Motorka koupena od FIRMA:Motomodřice () - jen dobré

První dojmy - Vzhledem k tomu, že byla první, tak se mi zdála dravá bohatě, dnes už to je samozřejmě trochu něco jinýho, ale i tak na dvouválec nedám dopustit.

Motorku bych doporučil pro - velice hodná motorka pro začínající, nebo znovuzačínající motorkáře

Doplňky na motorce - běžný věci, padáky, podpěry brašen, plexi, zásuvka, širší řídítka

Od ledna jsem najel něco kolem 9tisíc, bohužel většinu na dovolené(není čas), až postupem ježdění jsem zjistil kam vlastně patřím a co mě vlastně baví a tím je cestování, přestože toto není cestovní motorka, rozhodně se to dá a to i s plnou zátěží ve dvou.

Velice příjemně už od 4tisíc začíná tahat a vůbec se nemusí zbytečně točit. Pohodlí jezdce i spolujezdce je vcelku příjemné, samozřejmě až na ochranu před větrem, ovšem kdo by co chtěl po naháči.

Zatím jsem spokojený, i když se sem tam za nějakým cesťákem otočím.

Tak jsem přibližně 4roky a 30tisíc kilometrů nic o motorce nenapsal, tak to musím napravit. Stále jsem s ní spokojenej, je na mě sice už trochu "malá" ale pořád to není tak hrozný abych jí musel vyměnit. Tu jednu dovolenou ročně zvládne možná lépe než motorky kolegů, nejvíc všechny zaráží ta spotřeba, když všichni naráz tankujeme. Nicméně přesto, že bych si jí nejraději na dennodenní ježdění po Praze nechal, začíná se mi děsně líbit KTM SMT, takže to vidím tak na rok maximálně dva
Taky bych neměl zapomenout, že už mě potvora jednou nechala na silnici (uklepanej kabel od čerpadla) ale to mi asi oplatila to trapný lehnutí na Glockneru, ale to se stane i v lepších rodinách.
Příští rok dostane laďák ať je alespoň hlučná, když už je malá

marusch
marusch napsal 01.08.13 v 15:50 10b.

Super fotky a motorka. Vždycky jí okukuju před firmou. Hlavně opatrně! Asi víš proč...

jelda-f
jelda-f napsal 01.01.13 v 09:06 10b.

Zaslouží si maximum, fakt tahle se povedla. Už aby se začlo jezdit

Hnilda
Hnilda napsal 06.12.12 v 19:21 10b.

Ptotože mám tu samou motorku tak jí nebudu chválit,ale je to opravdu pěkná a dobrá motorka.

trpaslik72
trpaslik72 napsal 11.02.10 v 16:08

naložená je tak krásná miluju takhle narvanou mašinu, bandu kámošů a cestu do neznáma.. 10b.. pecka

sstepann
sstepann napsal 08.02.10 v 19:41